301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 16:55 Bu haber 970 kez okundu
 
Germencik Belediyesi’nden çocuklara özel tiyatro
Germencik Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından çocuklara ücretsiz olarak düzenlenen “Şirinler ve Sevimli Dinazor” müzikli danslı çocuk oyununa ilgi yoğundu.
SANAT Haberi
Germencik Belediyesi’nden çocuklara özel tiyatro

AYDIN- Germencik Belediyesi Sosyal ve Kültürel etkinlikler kapsamında 14 Nisan Cumartesi günü belediye konferans salonunda gerçekleştirilen “Şirinler ve Sevimli Dinazor” adlı tiyatroda minik seyirciler keyifli dakikalar geçirdi. İlginin yoğun olduğu gösteri 2 seans olarak izleyici ile buluştu. Yaklaşık 700 kişinin izlediği tiyatroda çocuklar çok sevdikleri çizgi film kahramanları şirinler ve sevimli dinozor kostümleri ile sahnelenen tiyatro ile doyasıya eğlenerek çocuk şarkılarını hep bir ağızdan söylediler.

Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, “Sanat, her zaman çocukların hayal dünyalarını genişletmiştir. Tiyatro sanatı da çocuklarımızın hayal dünyasının şekillenmesine yarar sağlayacak en önemli etkinliktir. Bu nedenle tiyatro kültürünün benimsenmesi, çocuklarımızın yaşamını sanatlaştırabilmesi ve çocuklara tiyatro sanatını kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Daha evvel bir çok defa çocuk tiyatrosu ile miniklerimize bu sanatı öğretme çabası gösterdik. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülücükler bizlere en büyük mutluluktur. Gösterilen ilgiye ve emeği geçen Belediye Personelimize teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Tiyatro, Ümmet Akın, Germencik Belediyesi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Germencik Belediyesi’nden çocuklara özel tiyatro
Germencik Belediyesi’nden çocuklara özel tiyatro
Yorumlar
Haber Yazılımı