Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 13:04 Bu haber 738 kez okundu
 
Germencik Belediyesi’nden bir tiyatro etkinliği daha
Germencik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Tiyatro Günleri kapsamında Aydın'ın sevilen grubu Finitolar’ın, 3’üncü defa Germenciklilerle buluşacağı bildirildi.
SANAT Haberi
Germencik Belediyesi’nden bir tiyatro etkinliği daha

AYDIN- Belediyenin bildirdiğine göre, Erkan Karadeniz’in yazıp yönettiği ve Tuğçe Karabayır ile birlikte sahne aldıkları iki kişilik oyunlar ile tiyatroseverlere keyifli anlar yaşatan grup bu defa “Kiralık Sahne” isimli iki kişilik komedi oyununu Germencikliler için sahneleyecekler. İkili daha evvel “Ruh Öküzüm” ve “Ruh Öküzüm Bebek” oyunları ile evli bir çiftin hikâyesini mizahi bir tarzda anlatarak izleyiciyi adeta gülme krizine sokmuşlardı.

Germencik Belediyesi Konferans Salonu’nda sahnelenecek tiyatro hakkında Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın Şöyle konuştu:

“Aydınımızdan çıkmış ve İlimizi birçok platformda büyük başarılarla temsil eden genç kardeşlerimizi üstün başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Belediye olarak elimizden geldiğince böyle etkinliklerde onların yanında olmaya gayret gösteriyoruz.’’

Finitolar Germencik’te 3’üncü defa sahne alacağını ve daha evvel sergiledikleri 2 oyunda çok başarılı olduklarını belirten Başkan Akın, ‘’Profesyonel bir grup olduklarını herkese ispat ettiler. Finitolar grubunun Belediyemiz konferans salonunda Salı günü sergileyecekleri bu güzel oyuna tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

Germencik Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen tiyatro gösterisinin 08 Ocak 2019 günü saat 20.00’de Germencik Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşeceği, oyun için ise ücretsiz biletlerin Germencik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kültür Kafe, Ortaklar Giyim Bankasından temin edilebileceği belirtildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Ümmet Akın, Tiyatro Günleri, Finitolar
Yorumlar
Haber Yazılımı