Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 16:24 Bu haber 1725 kez okundu
 
Germencik Belediyesi’nde ‘Mavi Masa’ kuruldu
Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in, ‘Mavi Masa’ Projesi’ni hayata geçirerek seçim vaadini yerine getirdiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Germencik Belediyesi’nde ‘Mavi Masa’ kuruldu

Kent Sokakları

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Germencik Belediyesi ile vatandaşların arasında bir köprü görevi görecek olan mavi masa, Germencikli vatandaşların sorunlarının daha kısa sürede çözülmesi için çalışmaya başladı. Mavi Masa’ya yapılan başvuruların tümü işleme alınırken, sorun veya istek, ilgili müdürlüklere iletilerek çözüm süreci takip edilip vatandaşlara bilgi verilecek.

SORUNLAR DAHA HIZLI ÇÖZÜLECEK

Vatandaşların iş başvuruları, talep, öneri ve şikayetlerinin hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilmesi için kısa süre içinde hayata geçecek sistem sayesinde, Germenciklilerin en çok hangi konuda şikayette bulunduğu ve bu şikayetlerin ne kadar sürede çözüldüğüne dair veriler de tespit edilebilecek.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Seçim vaatlerimiz arasında ‘Mavi Masa’ Projemiz vardı. Sosyal belediyecilik anlayışı ile bu vaadimizi hayata geçirdik. Mavi Masa, vatandaşlarımızın iş başvurularını yapabilmeleri amacı ile kuruldu. Ayrıca belediyemiz birimlerinin çözmesi gereken sorunları Çözüm Masası anlayışı ile ilgili birimlere gönderir. Dilekçenizin takibini yapar ve çözüme ulaştırır. Hemşerilerimiz, Mavi Masa’ ya telefonla dilek ve şikayetlerini bildirip ve takibini kolaylıkla yapabilecek. Sosyal belediyecilik anlayışı ile başlattığımız bu hizmet sayesinde, herhangi bir işinizin takibi için Mavi Masa’daki görevlilerimiz belediyeye geldiğinizde, hangi birimle işiniz olduğu konusunda size yardımcı olacaklardır” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Mavi Masa, Fuat Öndeş
Yorumlar
Haber Yazılımı