Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 11:23 Bu haber 429 kez okundu
 
Gençlik ofisi kurulacak
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ve MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan ile Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’İN, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e tebrik ziyaretinde bulunduğu bildirildi.
GENEL Haberi
Gençlik ofisi kurulacak

Bilgi Koleji

AYDIN- Edinilen bilgiye göre, MHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Ülkemizin, ilimizin ve tüm vatandaşlarımızın yararlanması doğrultusunda bilimsel, teknolojik ve ekonomik kalkınmaya öncülük edecek projeler üretip hayata geçirmek için çalışacağız” dedi.

MHP olarak her zaman Aydın’ın göz bebeği olan ADÜ’nün yanında olduklarını belirten Depboylu da, Aydın’ın ve ülkenin kalkınması için ADÜ’ye ellerinden gelen tüm desteği vermek için hazır olduklarını söyledi.

GENÇLİK OFİSİ KURULACAK

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’e de ziyareti için teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Üniversitemizde Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle kurulması planlanan ‘Gençlik Ofisi’  ile gençlerimiz ve öğrenci topluluklarımız rahat bir çalışma ortamı bulabilecek. Yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin iyi şekilde eğitimden geçmelerini sağlamak asli görevimizdir. Bununla beraber öğrencilerimizin sosyal, kültürel anlamda bilgi ve becerilerini geliştirmelerine de olanak sağlamayı amaç ediniyoruz. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi sadece akademik bilgiyle anılan bir Üniversite değil dokunduğu her alanda adından söz ettiren bir kurum olacaktır” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ise, ADÜ’nün Aydın’ın en büyük genç istasyonu olduğunu ifade ederek,  “Gençlik Ofisi”  ile gençlerin kendilerine ait bir çalışma ortamına kavuşacaklarını söyledi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Adü, Deniz Depboylu, Burak Pehlivan, Ökkeş Demir, Osman Selçuk Aldem
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gençlik ofisi kurulacak
Gençlik ofisi kurulacak
Yorumlar
Haber Yazılımı