Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
26 Aralık 2018 - Çarşamba 18:42 Bu haber 1361 kez okundu
 
Gazeteciler başkanları ziyaret etti
Aydın’da yayın hayatını sürdüren yerel gazete sahipleri, Aydınlı Cemiyet Başkanları ve Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel’in aralarında bulunduğu heyet, İlçe Belediye Başkanlarını ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.
GÜNCEL Haberi
Gazeteciler başkanları ziyaret etti

Bilgi Koleji

AYDIN- Basın İlan Kurumu Aydın İl Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen, Ses Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Akgül, Denge Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Aydın, Manşet Gazetesi imtiyaz sahibi Erdal Savaş ve Yeni Kıroba Gazetesi imtiyaz sahibi Recep Başkar ilçe belediye başkanlarını ziyaret ederek yerel basının desteklenmesi başta olmak üzere seçim gazetelerine itibar edilmemesi ve ihale ilanlarıyla ilgili yaşanan aksaklıkların giderilmesi amacıyla fikir alışverişinde bulundu.

BAŞKANLARDAN AYDIN BASININA TEŞEKKÜR

Aydın'da yayın hayatını devam ettiren Büyükşehir Belediyesi statüsündeki vasıflı gazetelerin ihale ilanlarıyla ilgili yaşadığı sorunları ve beklentilerini dile getirmek amacıyla yaptığı ziyaretlerin ilki Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol ‘a gerçekleşti. Gazeteciler heyeti daha sonra Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı ve Bozdoğan Belediye Başkanı S. Tümer Apaydın’ı ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde, yaşanan aksaklıkların iyi niyet çerçevesinde çözülebileceğini dile getiren gazeteciler ve başkanlar, kamu ihale kanunu mevzuatının da açıkça belirtir kararları olduğunu hatırlatarak, ilgili müdürlüklerin bilgilendirilmesini sağladı. İlçe Belediye Başkanları, ziyaretten duydukları dile getirerek, ilçelerinin tanıtılması başta olmak üzere kamuoyunun aydınlanması için gece gündüz demeden fedakârlık yapan basın mensuplarına teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Semra Şener, Cem Ulucan, Mehmet Akgül, Mehmet Aydın, AGC
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gazeteciler başkanları ziyaret etti
Gazeteciler başkanları ziyaret etti
Gazeteciler başkanları ziyaret etti
Gazeteciler başkanları ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı