301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 12:51 Bu haber 905 kez okundu
 
Galericilerden Başkan Alıcık’a ziyaret
Nazilli Galericiler Sitesi Başkanı Suat İşbilen ve yeni yönetimi, Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Galericilerden Başkan Alıcık’a ziyaret

AYDIN- Galericiler Sitesi’nin eksiklerinin giderilmesi noktasında gereken desteği vereceklerini belirten Alıcık, “Nazilli Belediyesi olarak amaçlarımızdan biri de yatırımcının önünü açıp ilçemiz ekonomisine katkıda bulunmak. Bu anlamda Galericiler Sitesi’nin büyük payı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Nazilli Belediyesi olarak Galericiler Sitesi’nin yapımında büyük rol oynadıklarını belirten Başkan Alıcık, “İlçemizin eksiklerinden biri olan galericiler sitesinin yapımı için belediyemize ait 50 dönümlük arazimizi vermiştik. Geçtiğimiz yıl sitemiz tamamlandı ve galerici kardeşlerimiz yeni yerlerine taşındı. Yeni yönetim ile birlikte burada çok güzel işler yapılacağına inanıyorum” dedi.

Galericiler Sitesi’nin eksiklerinin tamamlanması için gerekli desteği vereceklerini ifade eden Alıcık, “Nazilli Belediyesi olarak amaçlarımızdan biri de yatırımcının önünü açıp ilçemiz ekonomisine katkıda bulunmak. Bu anlamda Galericiler Sitesi’nin büyük bir payının olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Desteklerinden dolayı Başkan Alıcık’a teşekkür eden İşbilen, “Başkanımızı makamında ziyaret ettik. Eksiklerimizi kendisine ilettik. Galerici arkadaşlarımızın sorunlarının çözülmesi noktasında önceden olduğu gibi bundan sonra da yanımızda olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Galericilerin ziyareti, Suat İşbilen
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Galericilerden Başkan Alıcık’a ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı