Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 13:49 Bu haber 2653 kez okundu
 
Forum Aydın, ara tatil heyecanını yaşattı!
Çocuklar Forum Aydın’ın hazırladığı ara tatil programı ile eğlendi, yaratıcılıklarını geliştirdi ve unutulmaz bir tatil yaşadılar.
GENEL Haberi
Forum Aydın, ara tatil heyecanını yaşattı!

Rıdvan Eşin

AYDIN- Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, bu yıl ilk defa uygulanan Kasım ara tatil döneminde çocukların çok eğlendiği, yaratıcılıklarını ve hayal dünyalarını geliştirirken öğrendiği bir program hazırladı.

Çömlek, oyuncak ve kukla yapım atölyelerinden, kişisel verileri koruma haklarının Rafadan Tayfa karakterleri tarafından anlatıldığı ”Veri Tayfa” gösterisine birçok eğlenceli etkinlik çocukların büyük ilgisini çekti.

Çocuklar çömlek, marangozluk, oyuncak, ahşap atölyelerine katılarak el becerilerini, yaratıcılıklarını geliştirirken kendi oyuncaklarını yapmış oldular.

TRT Çocuk’un izlenme rekorları kıran kahramanları Rafadan Tayfa, bu defa maceralarının yanı sıra kişisel verilerle ilgili bilgilendirdi. Çocukların her zaman olduğu gibi çok büyük ilgi gösterdiği Rafadan Tayfa gösterisinde katılanlar hem öğrenip, bilgi edindiler hem de çok eğlendiler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Forum Aydın, Rafadan Tayfa, Ara tatil
Yorumlar
Haber Yazılımı