Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 09:18 Bu haber 599 kez okundu
 
Fatma Köşger yaşlıları ziyaret etti
Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in eşi Fatma Köşger, Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’ün eşi Bilge Küçük ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın eşi Rümeysa Alıcık, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Fatma Köşger yaşlıları ziyaret etti

AYDIN- Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in eşi Fatma Köşger, Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’ün eşi Bilge Küçük ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın eşi Rümeysa Alıcık, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde uzun yaşam şehri Nazilli’deki çınarları ziyaret etti.

İlk olarak Haluk Alıcık, Huzurevi’ndeki yaşlılarla bir araya gelen Köşger, “Uzun yaşam şehri Nazillimizdeki yaşlılarımızı ziyaret ettik. Onlarla sohbet edip dualarını almak en büyük arzumuz. Bizim için çok anlamlı ve güzel bir ziyaret oldu. Huzurevimiz dışında evlerine gidip hoşsohbet ettiğimiz büyüklerimiz de oldu. Bilge ve Rumeysa Hanımla birlikte yaşlılarımızın halini hatırını sorduk, taleplerini dinledik. Bizi çok güzel karşıladılar. Onları iyi görmek bizi mutlu etti. Misafirperverliklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Nazilli ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Köşger, “Daha önce de Alzheimer merkezimizi ziyaret etmiş, oradaki hastalarımızla bir araya gelmiştik. Yaşlılarımızın sosyal hayata daha çok katılmaları bizim için büyük önem taşıyor. Bu anlamda Nazilli Belediyemizin çok güzel projeleri var. Aydınımızın tüm ilçelerinde olduğu gibi Nazilli’mizde de daha çok vakit geçirmek adına ziyaretlerimizi artıracağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Yavuz Selim Köşger, Fatma Köşger, Rümeysa Alıcık
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Fatma Köşger yaşlıları ziyaret etti
Fatma Köşger yaşlıları ziyaret etti
Fatma Köşger yaşlıları ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı