Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 09:23 Bu haber 1252 kez okundu
 
Eski başkan yeniden koltukta
Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Didim Belediyespor, olağanüstü genel kurula gitti.
SPOR Haberi
Eski başkan yeniden koltukta

Bilgi Koleji

AYDIN- Eski yönetimden hiçbir yöneticinin katılmadığı genel kurulda eski başkanlardan Bedri Altıntaş, yeniden başkan seçildi.

Kulüp tesislerinde çoğunluk aranmaksızın yapılan genel kurula mevcut yönetiminden hiçbir yönetici katılmazken, sadece yedek yönetim kurulu üyelerinden Hakan Gürsoy hazır bulundu. Genel kurulun Divan Başkanlığı’nı Ahmet Eren yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından faaliyet raporu Hakan Gürsoy tarafından okundu. Faaliyet raporu oy birliyle kabul edildi. Ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile yapılan genel kurulda, mavi beyazlı ekibin yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

“Bedri Altıntaş, Necdet Özer, Bektaş Şeker, Meftun Demir, Hakan Gürsoy, Aydan Aşık Turgut, Orhan Kaya, Deniz Aktaş, Hüseyin Ceylan” Denetim kurulu asil üyeliğine, Hakan Koşar, Nevzat Kafadaroğlu, Aziz Çıtır, Federasyon delegeliğine Bedri Altıntaş, Meftun Demir, Hakan Gürsoy.

Bir teşekkür konuşması yapan Başkan Bedri Altıntaş, Didim Belediyespor'da daha önce de başkanlık yaptığını, bugünkü durumun futbol takımları için yaşanabilecek bir durum olduğunu belirtti. Altıntaş, “Bu tür şeyler her zaman yaşanabilir, heyecanı da oradan geliyor. Ben amatör kümeye düştüğü yıl yöneticiliği bırakmıştım, üzülmüştüm, ama geçen yıl tekrar BAL’a çıkınca sevinç yaşadım. Kulübe kalan 230 bin liralık borç ödenemeyecek bir borç değil. Sezonda tutunabilmemiz için yaklaşık 750 bin lira daha bulmamız gerekiyor. Bu işin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Biz bu elimizi değil, gövdemizi koyduk. Bundan sonra kurumsallaşma noktasında adımlar atacağız. Yoksa Didim Belediyesporu’un 10 yıl BAL’da kalmış önemli değil, önemli olan başarıyı ve çıtayı yükseltmek” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Belediyespor, Bedri Altıntaş, Ahmet Eren, Deniz Aktaş
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Eski başkan yeniden koltukta
Eski başkan yeniden koltukta
Yorumlar
Haber Yazılımı