Haber Detayı
03 Ağustos 2017 - Perşembe 18:33 Bu haber 507 kez okundu
 
Ertan Parkı çiçek açtı
Efeler Belediyesi ekipleri tarafından Girne Mahallesi'nde bulunan Ali Rıza Ertan Parkı'nda yeni düzenlemeler yapıldı. Yeniden boyanan park, çiçeklendirilerek renkli bir görüntüye kavuşturuldu.
GENEL Haberi
Ertan Parkı çiçek açtı

AYDIN- Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda Girne Mahallesi'nde bulunan Ali Rıza Ertan Parkı yenilendi. Parkın içerisinde bulunan elektrik trafosu dekoratif olarak boyanıp kauçuklar yenilenerek, basket sahası, fitness aletleri ve banklar çeşitli renklere boyandı. Çiçeklendirme yapılan parkta bulunan bir çiçeklik ise süs havuzuna dönüştürüldü.

Efeler'deki tüm parkların periyodik olarak bakımının yapılarak, gerekli düzenlemelerin gerçekleştirildiğini ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, "Parklar, kentlerde vatandaşlarımızın nefes aldığı, oturup soluklandığı yerlerdir. Parklarımızı kentimize yakışır bir şekilde renklendirmeye ve çiçeklendirmeye devam ediyoruz. Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde de uygun alan bulunması halinde  yeni parklar yaparak halkımızın hizmetine açıyoruz. Halkımız tarafından memnuniyet ile karşılanan çalışmalarımız müdürlüğümüzün çalışma planı dahilinde devam edecektir" dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Girne Mahallesi, Ali Rıza Ertan Parkı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ertan Parkı çiçek açtı
Ertan Parkı çiçek açtı
Ertan Parkı çiçek açtı
Yorumlar
Haber Yazılımı