Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
02 Ocak 2015 - Cuma 17:54 Bu haber 1296 kez okundu
 
Erkan Zengin tranferinde şok açıklama
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, 'Erkan bize gitmek istediğini söyledi. Ama henüz hiçbir takımla anlaşmadık' dedi.
SPOR Haberi
Erkan Zengin tranferinde şok açıklama

Rıdvan Eşin

Eskişehirspor Yönetim Kurulu Üyeleri, adı Fenerbahçe ile anılan Erkan Zengin hakkında karar vermek için toplandı.

Fenerbahçe'ye transfer olduğu iddia edilen Erkan Zengin hakkında açıklama yapan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, 'Erkan bize gitmek istediğini söyledi. Ama henüz hiçbir takımla anlaşmadık' dedi.

ESKİŞEHİRSPOR ERKAN ZENGİN'İN ALACAKLARINI ÖDEDİ

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Fatih Sezer, Erkan Zengin’in alacaklarının tamamının ödendiğini, serbest kalma durumunun bundan sonra söz konusu olmadığını söyledi.

Bazı yazılı ve görsel medyada Erkan Zengin’in alacaklarına karşılık sözleşmesinin feshedileceğine yönelik çıkan haberler, alacakların ödenmesinin ardından son buldu. Eskişehirspor Yönetimi Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde yaptıkları toplantı sonrasında Erkan Zengin’in alacağının tamamını ödeyerek, serbest kalmasının önüne geçti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Basın Sözcüsü Fatih Sezer, Bugün itibariyle Erkan Zengin’in alacaklarının tamamının ödendiğini söyledi. Erkan Zengin’in için Fenerbahçe’den resmi bir teklifin yapılmadığını belirten Sezer, “Bu zamana kadar Fenerbahçe ile bir temasımız olmadı. Trabzonspor Erkan Zengin için teklifte bulunmuştu. Ancak şu anda resmi bir teklif yok. Bundan sonra teklif gelirse değerlendireceğiz” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Erkan Zengin, tranferinde, şok açıklama
Yorumlar
Haber Yazılımı