Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 11:45 Bu haber 1307 kez okundu
 
Erim, ‘Açıklanacak’ dediği adayı kendisi açıkladı
AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, yazılı bir açıklama yaparak, “Bugün açıklanacak” dediği AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayını “Mustafa Savaş” diye kendisi açıkladı.
SİYASET Haberi
Erim, ‘Açıklanacak’ dediği adayı kendisi açıkladı

AYDIN- Açıklamasında, seçimlerin demokrasinin temel unsurlarından biri olduğunu belirten Milletvekili Erim, Bizler AK Parti olarak her seferinde 'rotamız milletin rotasıdır' dedik. Her seçim millete koşa koşa gitme hevesiyle davrandık ve milletimizin teveccühünü almak, milletin beklentilerine karşılık vermek amacıyla millete gittik. Uzun zamandır yapılan kamuoyu araştırmaları ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühü, aynı zamanda ülkemizin birlik ve beraberliğinin göstergesi olan Cumhur İttifakı ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde Aydın’ımızda gösterilecek adayları belirlemiş ve siz milletimizin takdirine bugün itibariyle sunmuş oluyoruz. Bugün açıklanacak olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Savaş ve 17 ilçe belediye başkan adayımız ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” diye konuştu.

İl Başkanı ve Milletvekilleri olarak, Aydın’da Büyükşehir Belediye Başkanı ve 17 İlçe Belediye Başkanı ile 1 Nisan’dan itibaren birlik ve beraberlik içerisinde Aydın hak ettiği noktadan daha fazlasına kavuşturmak, hizmet ve yatırımın öncü şehirlerinden biri haline getirmek için çalışacaklarını ifade eden Erim, yazılı açıklamasını şöyle tamamladı:

“Yıllardır AK Belediyecilik hizmetinden uzak kalmış Efeler Diyarı Aydın’a bu seçimde adına yakışır şekilde hemşerilerimizin sandıkta en doğru şekilde cevap vereceğine inancımız tamdır. AK Parti sadece seçim sürecinde değil her dönem hazırdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bugün gerçekleşecek Aday Tanıtım Toplantı’mızda çalışmalarımızı hızlandıracak ve gece gündüz hummalı bir çalışma sürecine gireceğiz. Tekrardan adaylarımızın memleketimize hayırlar getirmesini diliyor, sizleri saygıyla selamlıyorum”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AK Parti, Bekir Kuvvet Erim, Belediye Başkan adayı
Yorumlar
Haber Yazılımı