Haber Detayı
23 Ağustos 2017 - Çarşamba 11:04 Bu haber 530 kez okundu
 
Erdem’e “Aydın’dan habersiz” suçlaması
Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Necmettin Ünüvar, Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem’in, barajlarla ilgili suçlama açıklamasına yanıt verdi.
SİYASET Haberi
Erdem’e “Aydın’dan habersiz” suçlaması

AYDIN- Milletvekili Erdem’in, “Söz verilen barajlar yapılmıyor” algısı yaratmak için açıklama yaptığını savunan Ünüvar, “Aydın’da yaşayan vatandaşlar adına soruyorum; Sayın Mehmet Erdem sen nerede yaşıyorsun? Sayın Erdem, Sarıçay ve Beşparmak Barajları ile alakalı DSİ ve Büyükşehir Belediyesi arasında protokoller imzalanmış ve konu basında da sıkça yer almış olmasına rağmen kasıtlı olarak barajlar yapılmıyor algısı oluşturma çalışıyor” dedi.

Yazılı açıklamasında Milletvekili Erdem’in Aydın’ın gündemini takip etmediğini öne süren Necmettin Ünüvar, barajların yapımı için DSİ ile protokoller imzalandığını belirterek, şunları söyledi:

“Sayın Vekil, ya Aydın’a sık gelip gitmiyor ya da Aydın gündemini takip etmiyor. Büyükşehir çalışıyor, planlıyor ve sonrasında uyguluyor.

Benim Mehmet Erdem’e tavsiyem, siyaseti, Ankara’da değil Aydın’da yap. Aydın’da ne oluyor ne bitiyor araştır. Biraz da Büyükşehir’i örnek al, kaç yıllık vekilliğinde yapmadığın hizmeti 2019’a kadar yap.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Necmettin Ünüvar, Mehmet Erdem, Baraj tartışması
Yorumlar
Haber Yazılımı