Haber Detayı
15 Temmuz 2017 - Cumartesi 21:43 Bu haber 657 kez okundu
 
Erdem: Spekülasyona gerek yok
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “Spekülasyon yaratacak konuşmalardan ve spekülasyon yaklaşımlardan uzak kalınmalı, bunlara da gerek yok” dedi.
SİYASET Haberi
Erdem: Spekülasyona gerek yok

AYDIN- Milletvekili Erdem, AK Parti Aydın Ana Kademe, İlçe Teşkilatlarındaki kongre ve değişim süreciyle ilgili gazetemize yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Bu gelişmelerde benim detaylı bir bilgim yok, benim de görevim değil. Benim görevim milletvekili olarak sahada çalışmak. Aydın ilimizin sorunlarının çözümü için çalışıyoruz. Ak Parti’de kongre süreci başladı. Kongre süreci demek bir yenilenme, değerlendirme ve çekin etme dönemidir. Ben şu kadar ilçe teşkilatı şöyle olacak, bu kadar ilçe teşkilatı böyle olacak gibi bir açıklama yağma yetkisine sahip değilim. Böyle bir yetkim olmadığı gibi böyle bir de görevim yok. Başta da dediğim hem ilimizde, hem de Türkiye genelinde kongre sürecimiz ve yenilenme sürecimiz başlamıştır. Ana kademede, ilçe teşkilatlarımızda değişim olabilir veya olmayabilir de. Buna delegeler ve partimizin yetkili organları karar verecek. Bu süreçte spekülasyon yaratacak konuşmalardan ve spekülasyon yaklaşımlardan uzak kalınmalı, bunlara da gerek yok.”

Kaynak: (Yeni Ufuk) - Aydın Yeni Ufuk Gazetesi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ak Parti, Mehmet Erdem
Yorumlar
Haber Yazılımı