Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
12 Mayıs 2019 - Pazar 18:19 Bu haber 2499 kez okundu
 
Engellilerden yaşlılara Anneler Günü ziyareti
10-16 Mayıs tarihlerinde kutlanan Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Aydın Büyükşehir Belediyesi, Didim Belediyesi ve Didim ve Yöresi Engelliler Derneği tarafından Didim Huzurevi’ne ziyaret gerçekleştirildi.
GÜNCEL Haberi
Engellilerden yaşlılara Anneler Günü ziyareti

AYDIN - Anneler Günü münasebetiyle gerçekleştirilen ziyarette, Huzur evinde bulunan kadınların Anneler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Engelliler Masası Başkanı Esma Durmaz, Huzurevi’nde bulunan kadınlara çiçek dağıtırken, Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş da huzur evi sakinlerine Türk Bayrağı hediye etti.

Etkinlikte konuşan Durmaz, Engelliler Haftası’nın yaşlı, güçsüz ve bakıma muhtaç olan insanlarımızı da kapsadığını belirterek etkinliğin bu yüzden gerçekleştirildiğini belirtti ve “Sizler başımızın tacısınız, hepinizi çok seviyoruz” diye konuştu.

Didim ve Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş ise, “Annelerimizi, babalarımızı çok seviyoruz. Onlar bizim en kıymetli değerlerimizdir. Bizler elimizden geldiğince yaşlı ve yardıma muhtaç olan herkesin yardımına koşmaya çalışıyoruz ancak iş güç arasında ancak bu kadar oluyor. Bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum ve bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından şarkılar söylendi, huzur evindeki yaşlılar gönüllerince eğlendi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Huzurevi, Esma Durmaz, Bedri Altıntaş
Yorumlar
Haber Yazılımı