Haber Detayı
09 Nisan 2016 - Cumartesi 16:47 Bu haber 1395 kez okundu
 
EMRE SERTKAYA David People'da sahne aldı
O SES EMRE SERTKAYA “David People Coffee&Food’da” sahne aldı
DÜNYA Haberi
EMRE SERTKAYA David People'da sahne aldı

O Ses Türkiye 2016'nın şampiyonu Emre Sertkaya “David People Coffee&Food’da”

Forum Aydın’da ilklere imza atmaya devam eden işletme olan “David People Coffee&Food”, Emre Sertkaya’yı ağırladı.

Aydın’da ilk defa sahne alan Emre Sertkaya, Aydınlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konserde birbirinden güzel eserleri sevenleri için söyledi. Aydınlıların göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Emre Sertkaya, David People Aydın sahnesinde olmaktan çok mutlu olduğunu ve muhteşem bir atmosfer ile karşılaştığını söylemeden geçemedi.

O SES TÜRKİYE 2016 ŞAMPİYONU EMRE SERTKAYA KİMDİR?

“O Ses Türkiye” yarışmasına katılan Emre Sertkaya yarışmada “Haydi Gel İçelim” parçasını seslendirmiş ve Ebru Gündeş ile Hakan-Gökhan ikilisini döndürmeyi başarmıştır. Daha sonra söylediği 'Minnet Eylemem' ile sosyal medyada fırtınalar estiren Emre Sertkaya, Hakan-Gökhan ikilisini seçmiştir.

Gökhan ve Hakan'a O Ses Türkiye 2016 Jüri şampiyonluğunu kazandıran Emre Sertkaya 20 yaşında ve yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Lise mezunu ve Konservatuvara hazırlanmaktadır. Aslen Batmanlı olan Sertkaya; 5 kişilik bir ailenin en büyük çocuğudur. Emre, liseden 2 yıl önce mezun olmuş. 9 ay önce ise ailesiyle birlikte yaşadığı Batman'dan İstanbul'a taşınmıştır.

Emre'nin en büyük hayallerinden biri de ustalarım dediği Ahmet Aslan, Erkan Oğur, Athena ve Civan Haco ile günün birinde aynı sahneyi paylaşmak. (Durmuş Yasin Gedik/Aydın)

Kaynak: () - Durmuş Yasin Gedik Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Forum Aydın, David People, O Ses Emre Sertkaya
Yorumlar
Haber Yazılımı