Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 17:41 Bu haber 2405 kez okundu
 
Emre Özbey görevden alındı
Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Emre Özbey görevinin sonlandırıldığını yazılı bir açıklamayla bildirdi.
SİYASET Haberi
Emre Özbey görevden alındı

AYDIN- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin emriyle görevine son verildiğini duyuran Emre Özbey. tüm dava arkadaşlarından helallik istedi. Tüm ülküdaşlarına teşekkür eden Özbey, şunları söyledi:

‘’Kıymetli dava arkadaşlarım, yaklaşık iki yıl önce bana ve yönetimime tevdi edilen görevimiz, bugün itibariyle genel başkanımızın emirleriyle nihayetlenmiştir. 2 yıl süresince bize destek olan, Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in, kutlu davasına omuz veren siz kıymetli ülküdaşlarıma can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Bugüne kadar bir başarımız varsa yönetimime, bir eksiklik varsa şahsıma aittir. Çeşitli sebeplerden dolayı bir eksikliğimiz olduysa, sizlerden şahsım ve dava arkadaşlarımız adına helallik istiyorum.

Ülkü Ocakları olarak liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde, genel başkanımız Sayın Olcay Kılavuz'un izinde dimdik ayaktayız. Hak davamızı, gönül verdiğimiz Milliyetçi-Ülkücü Hareketi son nefesimize, hedefe varana kadar anlatmaya devam edeceğiz. Allah’a emanet olun.’’

Edinilen bilgiye göre Ülkü Ocakları’nda tüm yönetim görevden alındı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ülkü Ocakları, Emre Özbey, Devlet Bahçeli
Yorumlar
Haber Yazılımı