Haber Detayı
05 Ekim 2015 - Pazartesi 12:59 Bu haber 952 kez okundu
 
Ekim ayında yaz keyfi
Aydın ve ilçelerinde ekim ayında yaz keyfini yaşıyor
RESMİ İLAN Haberi
Ekim ayında yaz keyfi

Yurt büyük bir bölümünde yağışlar etkisini sürdürürken, hava sıcaklığının 30 derecelerde seyrettiği Aydın’da deniz keyfi devam ediyor. 

Aydın’ın önemli tatil beldeleri olan Kuşadası ve Didim ilçelerinde, Ekin ayına girilmesine rağmen hava sıcaklığı 30 dereceler seviyesine seyretmeye devam ediyor. Yurdun önemli bir bölümünde soğuk ve yağışlı hava hayatı olumsuz etkilerken, Aydın’da sahil şeridini olduran yerli ve yabancı turistler güneş ve denizin keyfini çıkarmaya devam ediyor.

Ekim ayının ilk haftasına güneşli ve sıcak havada giren Aydın bölgesinde 30 dereceye yaklaşan sıcak hava nedeni ile Ekim ayında plaj keyfi ve deniz keyfi yapanlarla doldu taşarken, sahil şeridinde yakıcı güneşten denizden gelen serinlikten faydalanmak isteyen sahil şeridini doldurdu. Didim ve Kuşadası’ndaki plajlarda Ağustos yoğunluğunu aratmayan renkli görüntüler yaşandı.

Kuşadası ve Didim’deki sahillere akın eden yerli ve yabancı turistler, Ekim ayında denize girerek, yılın son güneşli günlerin tadını çıkardı. Meteorolojiden gelen habere göre ise Ekim ayının ikinci haftasında Kıyı Ege’de yağış bekleniyor.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Didim, Kuşadası, Ekim ayı
Yorumlar
Haber Yazılımı