Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Eylül 2018 - Cuma 19:30 Bu haber 1045 kez okundu
 
Ege’nin en eğlenceli yeri konserlerle daha eğlenceli
Ege’nin en renkli noktası Novada Outlet Söke’de yaz konserlerinin sonuncusu Efes Bandosu ile 16 Eylül Pazar günü gerçekleşiyor.
MAGAZİN Haberi
Ege’nin en eğlenceli yeri konserlerle daha eğlenceli

Bilgi Koleji

AYDIN- Söke ve yakın bölgesinin buluşma noktası haline gelen Novada Outlet Söke, her yıl eğlenceli ve dinamik etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla buluşturan Novada Outlet Söke, son konseri ile yaz mevsiminin kapanışını yapıyor.

Birbirinden farklı etkinlik programları ile ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme imkanı sunan Novada Outlet Söke; birbirinden keyifli etkinliklerinin ardından konser serisinde bu kez Efes Bandosu’nu ağırlıyor. Novada Outlet Söke ziyaretçileri, 16 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan Efes Bandosu konseriyle hem müziğin tadına yeniden varacak, hem de 23.00’e kadar açık olan Novada ile alışveriş keyfini uzun uzun yaşayacak. Saat 20:30'da başlayacak olan konser ile Söke ve çevresinde eğlencenin adresi yine Novada olacak.

Novada Outlet Söke, Ege mimarisinin sıcaklığı ve zengin marka karmasıyla açık havada alışveriş keyfi yaşamak ve Efes Bandosu konserinde buluşmak için herkesi alışveriş merkezine davet ediyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Novada Outlet, Bando konseri
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ege’nin en eğlenceli yeri konserlerle daha eğlenceli
Yorumlar
Haber Yazılımı