Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 15:56 Bu haber 444 kez okundu
 
Efeler Belediyesi’nin bütçesi 192 milyon lira
Efeler Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Efeler Belediyesi'nin 2018 bütçesi 192 milyon 345 bin TL olarak, oy birliği ile kabul edildi.
GÜNCEL Haberi
Efeler Belediyesi’nin bütçesi 192 milyon lira

AYDIN- Efeler Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıya Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan başkanlık etti. Toplantıda toplamda 9 gündem maddesi ile ilgili komisyon raporları görüşülerek karara bağlandı. Belediyenin 2018 bütçesinin de görüşüldüğü toplantıda, Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından hazırlanan bütçenin gelir ve gider kalemleri tek tek meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Oylama sonunda Efeler Belediyesi'nin 2018 bütçesi oy birliği ile 192 milyon 345 bin TL olarak kabul edildi.

"BELEDİYE BÜTÇESİ AİLE BÜTÇESİ GİBİDİR"

2018 yılı bütçesinin Efeler Belediyesi'ne ve Efeler halkına hayırlı olmasını dileyen Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, "Muhasebe önce aileden başlar. Devlet bütçesi de aile bütçesi gibidir. Nasıl ki bir aile düzensiz ve hesapsız harcamalar yapar, sonrasında da gideri gelirini aşar ve zorlanırsa devletin bütçesinde de aynı şekilde sorunlar oluşur. O yüzden belediye olarak mali hizmetlerimizi büyük bir titizlik ile yürütüyoruz. 2018 yılında yapacağımız yatırımlar, planlanan işler ve bütçemiz belediyemize ve ilçemize hayırlı olsun" dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Efeler Belediyesi bütçesi, M. Mesut Özakcan
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Efeler Belediyesi’nin bütçesi 192 milyon lira
Efeler Belediyesi’nin bütçesi 192 milyon lira
Yorumlar
Haber Yazılımı