Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 11:05 Bu haber 479 kez okundu
 
Efeler Belediyesi’nden Kızılay’a destek
T.C. Efeler Belediyesi personelinin Kızılay’a kan bağışı gerçekleştirdiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Efeler Belediyesi’nden Kızılay’a destek

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Kızılay Aydın Kan Bankası’nın T.C. Efeler Belediyesi’nde düzenlediği kan bağışı kampanyasına, belediye personeli yoğun ilgi gösterdi. Duyarlı ve gönüllü personelin katılımının hedeflendiği kan bağışı kampanyasına ilk bağışı, T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay gerçekleştirdi.

“Bizler Yurttaşlık Görevimizi Yerine Getiriyoruz”

 Kan bağışı etkinliğini farkındalık adına gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Atay, “İnsanların duyarlı bir şekilde kan vermesini önemsediğim için ben de bir belediye başkanı olarak bu farkındalığın içinde bulunuyorum. Kana ihtiyacı olan insanlar için toplumumuzun ihtiyaç olduğu zaman kolaylıkla bulabilecekleri bir merkez olan Kızılay’a kan vermelerini uygun buluyorum. Tabi bu kanların insan hayatında yeri çok önemli ve hayat kurtarıcı, bu yüzden çok önemsiyorum. Bizler yurttaşlık görevimizi yerine getiriyoruz” dedi.

Bağış kampanyasını verdiği kanla başlatan T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’dan sonra belediye başkan yardımcıları, bazı şube müdürleri ve belediye çalışanları da destek verdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Fatih Atay, Kan bağışı, Kızılay,
Yorumlar
Haber Yazılımı