Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 18:49 Bu haber 1987 kez okundu
 
Efeler Belediyesi Ulusal Satranç Turnuvası başladı
Efeler Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği Ulusal Satranç Turnuvası’nın, Özel Başak Koleji'nde başladığı, turnuvanın açılışını Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın yaptığı bildirildi.
SPOR Haberi
Efeler Belediyesi Ulusal Satranç Turnuvası başladı

Rıdvan Eşin

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, turnuva açılışında konuşan Başkan Atay, "Hepiniz hoş geldiniz. Efeler dışından, İstanbul'dan, Ankara'dan gelen sporcularımız var. Umarım Efeler'i beğenmişsinizdir. Efeler Belediyesi olarak ilk kez Ulusal Satranç Turnuvası düzenliyoruz. Gelecek sene ödülleri de arttırarak daha kapsamlı, daha yoğun katılımlı bir Satranç Turnuvası düzenleyeceğiz. Tüm sporcularımıza, turnuvada başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Atay, satranç sporcularını, 17 Kasım 2019 Pazar günü Işıklı Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan Deve Güreşleri’ne davet etti. Atay, “Yarın da Işıklı Mahallesi'nde deve güreşleri etkinliğimiz var. Fırsat bulursanız, seyretmek isteyebilirsiniz. Farklı bir etkinlik bizim için. Oraya da bekleriz” dedi.

A Kategorisi, B Kategorisi, 8 Yaş Altı Kategorisi ve 12 Yaş Altı Kategorisi olmak üzere toplam 4 kategori şeklinde gerçekleştirilen ve Türkiye'nin çeşitli ilçelerinden lisanslı sporcuların katıldığı turnuva, 19 Kasım 2019 Salı günü gerçekleştirilecek ödül töreni ile sona erecek.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Satranç turnuvası, M. Fatih Atay
Yorumlar
Haber Yazılımı