Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 12:48 Bu haber 693 kez okundu
 
Efeler Belediyesi ulaşılması zor yerlere ulaşıyor
T.C. Efeler Belediyesi’nin başlattığı yol çalışmalarına hız kesmeden devam ettiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Efeler Belediyesi ulaşılması zor yerlere ulaşıyor

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, T.C. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahalle muhtarlarının ve vatandaşların yollar ile ilgili talepleri üzerine harekete geçti. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde, Efeler İlçesi’nde yaşayan vatandaşlar daha rahat seyahat edecekler.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan yoğun yağışların ardından bozulan yollar için kırsal ve merkez mahallelerinde bakım – onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. T.C. Efeler Belediyesi, Efeler Mahallesi ve Ata Mahallesi’nin sokaklarında aralıksız sürecek çalışmalar kapsamında; bordür, kaldırım taşı, yol yapım hizmetlerinin tamamlanması hedefleniyor.

Ayrıca, 1000 rakımlık yükseklikte bulunan yayla evleri alanlarında, Konuklu Mahallesi; Boydere, Elmalı, Yukarıdere, Garange Mevkileri, Zeytinköy Mahallesi; Çayderesi ve Çeşmederesi Mevkileri, Ambarcık Mahallesi, Hacepderesi Mevkisi’nde yağış sebebiyle kapanan yollar için, yol açma çalışmaları devam ediyor.

“HER ŞEYİ EFELER İÇİN YAPACAĞIZ”

Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Efelerin bir ucundan diğer ucuna, sorumluluk alanımız içinden bulunan her alan için hassas ve özenli çalışmalar uyguluyoruz ve uygulayacağız. Vatandaşlarımızın kısa sürede daha modern bir ilçeye kavuşmalarını hedefliyoruz.  İlçemiz için yaptığımız çalışmalarda iki buçuk ayı geride bıraktık. Bu iki buçuk aylık süreç içerisinde elimizdeki bütçeyi en verimli şekilde kullanarak talebi ve ihtiyacı olan bütün vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık. Şartlarımız ve elimizdeki bütçe ne olursa olsun her şeyi Efeler için yapacağız!” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Fatih Atay, Yol yapımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı