301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Kasım 2018 - Cumartesi 10:02 Bu haber 607 kez okundu
 
Doğan Mahallesi Efeler’den memnun
Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, rutin olarak düzenlediği mahalle ziyaretlerinin birini de Doğan Mahallesi’ne gerçekleştirdi.
GÜNCEL Haberi
Doğan Mahallesi Efeler’den memnun

AYDIN- Edinilen bilgiye göre, mahalle halkının sıcak karşılamasıyla vatandaşlarla bir araya gelen Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a, Doğan Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali Hortum da eşlik etti. Doğan Mahallesi sakinleri Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımız Mesut Özakcan’ı çok seviyoruz. Kendisi bizim abimiz, babamız. Bugüne kadar hiçbir talebimizi geri çevirmedi. Efeler Belediyesi hep yanımızda oldu. Bugün mahallemize gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı kendisine çok teşekkür ederiz, Allah başımızdan eksik etmesin” dediler.

Vatandaşların taleplerini ve önerilerini her zaman yerinde dinlemeyi önemsediklerini belirten Başkan Özakcan, “Yeni kurulan bir belediye olmanın sıkıntılarını başta hep birlikte yaşadık ama hiçbir hizmetimizde vatandaşımızı üzmedik. İmkanlarımız ölçüsünde her sorunu çözüme ulaştırdık. Her zaman mazeret değil çözüm odaklı çalıştık. Bugünde sizlerin memnuniyetini dinlemek bizleri de çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar, çay içerek sohbet ettikleri Başkan Özakcan ile ziyaretin sonunda günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Mesut Özakcan, Doğan Mahallesi, Mustafa Ali Hortum
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Doğan Mahallesi Efeler’den memnun
Doğan Mahallesi Efeler’den memnun
Doğan Mahallesi Efeler’den memnun
Doğan Mahallesi Efeler’den memnun
Yorumlar
Haber Yazılımı