Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Yeni Uuk
Haber Detayı
20 Ağustos 2016 - Cumartesi 13:18 Bu haber 26706 kez okundu
 
Didim’de deniz ve güneş keyfi devam ediyor
Hava sıcaklığının yaz değerlerinde geçtiği Didim’de sıcak havadan bunalan tatilciler soluğu deniz kenarında alıyor. Yerli ve Yabancı turistler başta Altınkum olmak üzere halk plajlarında serinliyor.
RESMİ İLAN Haberi
Didim’de deniz ve güneş keyfi devam ediyor

Rıdvan Eşin

AYDIN- Didim’de hava sıcaklıkları 35 derece dolayında seyrederken son günlerde etkili olan nem dolayısıyla da hissedilen sıcaklık daha artıyor. Sıcak havalardan bunalan yerli ve yabancı tatilciler serinlemek için kendilerini deniz kenarına atıyor.  Başta Altınkum Plajı olmak üzere diğer halk plajları da serinlemek isteyenlerle dolup taşarken, sabahın erken saatlerinde plaja gelen vatandaşlar ise serinlemek için kendilerini Didim’in masmavi sularına bıraktıkları görüldü. Kimi tatilciler güneşte kalarak bronzlaşmayı tercih ederken kimileri de su sporları yaparak tatilin tadını çıkardıkları görüldü.

Ağustos ayındaki yaşanan yoğunluğu bayramda da sürmesi beklenirken 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde Didim’e tatilci akını yaşanması bekleniyor.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay mevcut koşullarda Ağustos  ayında Didim’de hareketliliğin devam ettiğini 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin esnafa can suyu olacağını söyledi.

 

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Altınkum, deniz, güneş
Yorumlar
Haber Yazılımı