Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 19:51 Bu haber 1435 kez okundu
 
Didim Ziraat Odası’nda başkan değişti
Sarı listeyle seçime giren Hilmi Yıldırım odanın yeni başkanı oldu.
GÜNCEL Haberi
Didim Ziraat Odası’nda başkan değişti

Bilgi Koleji

AYDIN - Didim Ziraat Odası seçimleri yapıldı. 3 listenin yarıştığı seçimleri Efeler Mahalle delegesi olarak sarı liste ile giren Hilmi Yıldırım kazandı.

Didim Ziraat Odası’nın oda meclis ve yönetim kurulu seçimleri oda binasında yapıldı. Genel kurulun divan başkanlığını Efeler Ziraat Odası başkanı Mehmet Kendirlioğlu yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündeme geçildi. Gündemde yer alan faaliyet raporu okundu. Odanın 2019 yılı tahmini bütçesi açıklanırken, bütçe 229,500 TL olarak denk bütçe şeklinde oy birliğiyle kabul edildi.

16 delegesi olan Didim Ziraat Odası’nın seçimlerinde 3 liste yarıştı. Mevcut oda başkanı ve Çamlık Delegesi Bahattin Gökdemir beyaz, Yeni Mahalle delegesi Yılmaz Öz mavi ve Efeler Mahallesi delegesi Hilmi Yıldırım sarı liste ile seçimlere katıldı.

Yapılan oylama neticesinde, sarı liste ile seçim giren Hilmi Yıldırım 9, beyaz liste ile giren Mevcut Başkan Bahattin Gökdemir 1 ve Mavi liste ile giren Yılmaz Öz 6 oy aldı.

Sarı liste ile seçimi kazanan Hilmi Yıldırım’ın odanın yeni yönetim kurulu başkanı olmasına kesin gözüyle bakılırken, listede şu isimler yer aldı:

Murat Özcan, Abdurrahman Güzel, Uğur Yönel, Bedir Nazlı, Mehmet Konya, İbrahim Ökmen, Günay Yavaş, Kerim Çepkin, Mehmet sığırcı, Bahattin Gökdemir, Yalçın Çanak, Özgür Tartan, Aydın Taşyumru.

Seçim sonrası Hilmi Yıldırım tebrikleri kabul etti. Oda seçimlerinin tamamlanmasının ardından yeni meclis üyeleri ilk toplantısında oda başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile oda meclis başkanının kendi arasında seçecek.

 

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Ziraat Odası, Hilmi Yıldırım, Bahattin Gökdemir
Yorumlar
Haber Yazılımı