Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 16:27 Bu haber 661 kez okundu
 
Didim Ticaret Odası'nda Erbaş Başkan
Didim Ticaret Odası Başkanlığı’na Hilmi Erbaş, Meclis Başkanlığına Mete Telyakar seçildi.
GÜNCEL Haberi
Didim Ticaret Odası'nda Erbaş Başkan

AYDIN - Didim Ticaret Odası'nı yeni meclis üyeleri ilk toplantısında odanın başkanlarını ve yönetimini belirledi. Odanın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Meclis Başkanı ise Mete Telyakar seçildi.

8 Nisan’da yapılan Didim Ticaret Odası seçimleri sonrasında yeni seçilen 21 Meclis üyesi odanın yönetim ve başkanlarını belirlemek üzere bir araya geldi. Odanın toplantı salonunda yapılan seçimlere yurt dışında olması sebebiyle Meclis Üyesi İzzet Dönmez katılamadı. İlçe seçim kurulu nezdinde ilk olarak Oda Yönetim Kurulu, Oda Disiplin kurulu ve TOBB delege seçimleri yapıldı. 20 meclis üyesi sandık başına gitti. Yapılan seçimler sonucunda Odanın yeni yönetim kurulu Başkanı Hilmi Erbaş seçildi.

Yönetim kurulu üyeliklerine Hikmet Atilla, Burhan Teke, Celal Gümüş, Ebubekir Apaydın, Enver Demirtaş ve İsmet Kartal seçildi. Oda Disiplin Kurulu üyeliklerine Ali fuat Ünsal, Yeşim Durakoğlu, Yusuf Seven, Murat Gür, Seçil Telyakar ve Murat Bademcigil seçildi. TOBB Genel Kurul Delegeliği’ne ise İzzet Dönmez seçildi.

Oda yönetim kurulu seçilmesinin ardından meclis üyeleri bu kez meclis başkanı ve yönetimini belirlemek için sandığa gittiği seçim öncesinde, odanın en yaşlı üyesi konumunda olan Meclis Üyesi Hikmet Atilla başkanlığında oturum açıldı ve ardından seçimler yapıldı. Seçimler neticesinde Oda Meclis Başkanlığı’na Mete Telyakar, Başkan Yardımcılıklarına Lütfü Karaarslan ve Tevfik Güroğlu katip üyeliğine ise Gül Börekçi seçildi.

2 dönem sonra Odanın yeniden Başkanı seçilen Hilmi Erbaş, 17 Nisan Salı günü devir teslim töreninin yapılacağını belirtti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Ticaret, Odası, Hilmi Erbaş
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Didim Ticaret Odası'nda Erbaş Başkan
Didim Ticaret Odası'nda Erbaş Başkan
Didim Ticaret Odası'nda Erbaş Başkan
Didim Ticaret Odası'nda Erbaş Başkan
Yorumlar
Haber Yazılımı