Haber Detayı
11 Ağustos 2017 - Cuma 10:26 Bu haber 642 kez okundu
 
Didim İstanbul'da tanıtılıyor
Aydın'ın turistik İlçesi Didim tanıtım atağını İstanbul’a taşıdı.
TURİZM Haberi
Didim İstanbul'da tanıtılıyor

AYDIN- İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ulaşım araçlarında Didim’in tanıtımı yapılırken, tanıtımın Kurban Bayramı'na kadar süreceği öğrenildi.

İstanbul'un önemli ulaşım aracı olan İDO,  Bursa, Bandırma, Yalova, Marmara, Avşa, Adalar hattı ve Anadolu Yakası Avrupa yakası arasında seferlerinde Didim tanıtılıyor. “Ayın Cenneti Köşesi Olarak Didim'i Seçti, Bu yaz hepiniz davetlisiniz” sloganıyla 40'ar saniyelik tanıtımda Didim Apollon Tapınağı, Altınkum ve su sporlarının yer aldığı tanıtımda Didim'in doğal güzellikleri anlatılıyor. Didim’in 40 saniyelik 2 farklı video ile Didim tanıtım filmi, her 15'er dakikalık performansla yayınlanarak günde 100 kez gösteriliyor. Kurban Bayramı'na kadar devam edecek seferlerde ortalama 30 bin yolcu taşıyan şirketin tüm araçlarından 24 saat boyunca Didim’in gösterilmesi ve kurban bayramına kadar yaklaşık 1 milyon insana ulaşılması hedefleniyor.

Didim Belediyesi ve DİTAB’ın görüşmelerini sürdürdüğü, Ülkede yaşanan turizm krizine iç turizm desteği için planlanan bu uygulama ile Didim Turizmi'ne canlılık getirmesi bekleniyor.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Didim İstanbul'da tanıtılıyor, Didim'in tanıtımı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Didim İstanbul'da tanıtılıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı