Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 10:32 Bu haber 1593 kez okundu
 
Didim Esnaf Odası, girişimcilik kursu açacak
Didim Esnaf Odası ve Didim Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle esnaf için Girişimcilik Eğitimi Kursları açılacağı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Didim Esnaf Odası, girişimcilik kursu açacak

Rıdvan Eşin

AYDIN- Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, Didim’de faaliyetini sürdüren her meslekten esnafa hitap edecek olan girişimcilik kursları, 48 saat sürecek. Haftanın 5 günü düşünülen kursları, mesai saatleri dışında akşam 17.00 ile 21.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği, ücretsiz olan kursların sonunda da başarılı olan esnafa sertifikaları verilecek.

Didim Esnaf Odası Toplantı Salonundaki bilgilendirme toplantısına Didim Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nuri Öner, Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, toplantıda şöyle konuştu:

“Esnafımızın işletmelerinin başarılı ve sürdürülebilir olması, istihdamın arttırılması, e- ticaret kullanan esnafa daha verimli kullanabilmelerini sağlamaları, satış – pazarlama yönlerinin gelişmelerinin sağlanması ve cirolarının arttırılmasına yardımcı olmak, daha çok müşteriye ulaşarak satışlarını arttırmalarını sağlamak gibi fayda sağlayacak düşünceleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

Kurslara katılmak isteyen esnaf arkadaşlarımız 15 ila 19 Mayıs tarihleri arasında odamıza başvurabilirler. Kurslar ücretsiz olup, kurs sonunda sertifikaları vereceğiz. Duruma göre daha sonra da İngilizce kursları düzenlemeyi düşünüyoruz.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Şerif Erul, Nihat Özçevik, Nuri Öner,
Yorumlar
Haber Yazılımı