Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
03 Ocak 2015 - Cumartesi 15:03 Bu haber 1771 kez okundu
 
Didim Emniyet Müdürü'den Odalara iade-i ziyaret
Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin, iade-i ziyaretler kapsamında Didim Ticaret Odası ile Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odasına iade-i ziyarette bulundu.
EKONOMİ Haberi
Didim Emniyet Müdürü'den Odalara iade-i ziyaret

Rıdvan Eşin

Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin iade-i ziyaretler kapsamında Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı Emniyet Müdürü Aytekin’e teşekkür eden Pektaşoğlu “İlçe Emniyet Müdürümüzü görevlerinde bir kaz daha başarılar diliyorum. Bizler Oda olarak Didim’in yararına olan her şeyde yer aldığımızı bilmelerini istiyoruz. Bu noktada bizler Didim’in esnafı için buradayız. Tabii ki diğer kurum ve kuruluşlarında sorunlarının takipçisi ve çözüm yollarında da yardımcı olacağız. Ortak akıl bizler içinde önemli, ziyaretlerinden dolayı Emniyet Müdürümüze şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin ise iade-i ziyaret için Esnaf Odasını ziyaret ettiğini belirterek Didim için birlikte hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, misafirperverliği için Pektaşoğlu’na teşekkür etti.Ziyaretin sonunda Başkan Pektaşoğlu, Emniyet Müdürü Aytekin’e içerisinde Türk bayrağının yer aldığı saat hediye etti.

TİCARET ODASINA ZİYARET

Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin’e daha sonra Didim Ticaret Odasına iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Aytekin’i Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Urgancı ve Meclis Üyeleri Ömer Vela ile Yılmaz Beyazkaz ağırladı. Görüşmede ilçede faaliyet gösteren restoranlar barlar ve eğlence mekanlarının durumu ve yaşadıkları birtakım problemler dile getirildi, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Didim, Emniyet Müdürü, Odalara, iadei, ziyareti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Didim Emniyet Müdürü'den Odalara iade-i ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı