Haber Detayı
13 Eylül 2017 - Çarşamba 19:11 Bu haber 537 kez okundu
 
Didim Belediyesi çalışanları promosyon alacak
Didim Belediyesi ile Vakıfbank arasında protokol imzaladı.
GÜNCEL Haberi
Didim Belediyesi çalışanları promosyon alacak

AYDIN- Didim Belediyesi personelinin maaş ödemelerine ilişkin olarak ihale süreci sonunda en yüksek teklifi veren Vakıfbank A.Ş. arasında Banka Maaş Promosyonu anlaşmasına varıldı.

400 personeli kapsayan, Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu meclis üyelerinden Sinan Ceyhan, Muhasebe Müdürü Vekili Iraz Tarımer, sendika temsilcileri ve Halk Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve TEB Bankasının katılımlarıyla, gerçekleşen ihalede, en fazla teklifi veren Vakıfbank Didim Şubesi ihaleyi aldı.

 Geçtiğimiz yıl yapılan promosyon anlaşması yenilerek, Vakıfbank ile Didim Belediyesi arasından 3 yıllık anlaşma sağlandı.

Protokolü Didim Belediyesi Başkanlık makamında Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ve Vakıfbank Didim Şube Müdürü Hüseyin Turpçu birlikte imzaladı

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Personellerimizin menfaatlerini koruduğumuza inanıyoruz. 3 yıllık bir süreyi kapsayan protokolün belediye personelimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Belediye çalışanlarına promosyon, A. Deniz Atabay
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Didim Belediyesi çalışanları promosyon alacak
Yorumlar
Haber Yazılımı