Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
15 Aralık 2019 - Pazar 13:40 Bu haber 1423 kez okundu
 
Didim Belediyesi çalışanları moral gecesinde eğlendi
Didim Belediyesi tarafından düzenlenen moral ve motivasyon gecesinde, belediye çalışanları gönüllerince bir gece geçirdi.
GÜNCEL Haberi
Didim Belediyesi çalışanları moral gecesinde eğlendi

Rıdvan Eşin

AYDIN - 5 yıldızlı bir otelde gerçekleşen yemeğe CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ve eşi, CHP İl Sekreteri Okan Kılıç, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, İYİ Parti Didim İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Vefa Berk Tezsezener, Millet İttifakı belediye meclis üyeleri, birim amirleri ile belediye çalışanları katıldı.

Yemeğin açılışında konuşan CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, turizm bölgelerinde İller Bankası’ndan gelen desteğin yetersiz olduğunu belirterek, son çıkarılan konaklama vergisini de eleştirdi. Yıldız, Didim Belediye Başkanı’nın zor şartlar altında çalıştığını belirterek, “CHP iktidarında ilk işimiz belediyeleri güçlendirmek için çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ise, Türkiye’nin en zor işlerinden birini yaptıklarını belirterek, “Belediyede çalışıp halka hizmet etmek ve belirli oranda halkı memnun etmek, toplumun her kesimine eşit şekilde hizmet götürebilmek kolay iş değil. Belediyecilikten biraz anlayanlar Büyükşehir yasasından sonra benim ne demek istediğimi anlıyorlar. Çünkü bu zorlukları onlar biliyor. Başarıyı da beraber yapıyoruz. Hepinizi önce yürekten kutluyorum. Kendinizi alkışlayın. Çünkü Didim Belediyesi çalışanları olarak en üstünden en altına kadar bu alkışı hak ediyor. Çok çalışıp disiplini bileceğiz. Çalışmasını da bileceğiz, eğlenmesini de bileceğiz. Başarımızı da kutlayacağız" dedi.

Belediye olarak yaptıkların ve yapacakları projeleri de anlatan Başkan Atabay “Didim’in her birlikte Türkiye’nin ve Dünyanın en güzel ilçesini yapacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Minik Efeler yöresel halk oyunları gösterilerini sunarken, ardından halk oyunları kursuna katılan belediye personeli yöresel oyunlarını sahneledi. Çalışan müzik eşliğinde belediye çalışanları gönüllerince eğlenerek yılın stresini attı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, A. Deniz Atabay, Hüseyin Yıldız, Vefa Berk Tezsezener
Yorumlar
Haber Yazılımı