Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 10:20 Bu haber 392 kez okundu
 
Depboylu, Savaş ve Akın için destek istedi
Cumhur İttifakı'nın Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın’ın, Eğrikavak Mahallesi'nde düzenlenen miting ve konser programına katıldığı bildirildi. Akın, vatandaşların yoğun ilgi ve çoşkusuyla karşılandı.
SİYASET Haberi
Depboylu, Savaş ve Akın için destek istedi

Bilgi Koleji

EFELER- Belediyenin bildirdiğine göre etkinliğe, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Tayfun Şan, MHP Kadın Kolları Aydın İl Başkanı Seval Bay, MHP Efeler ilçe Başkanı Ahmet Baskın ve yönetimi, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı ve yönetimi ile Eğrikavak mahalle sakinleri katıldı.

"Çok önemli günlerin dönemecinde, çok güzel bir dönemin son evresinde olduğumuzu belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, şu ifadeleri kullandı:

‘’31 Mart yerel seçimlerinden önce alacağınız kararla bugüne kadar sahip çıktığınız Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin tamamen kalan kısmınında bitirilip inşa edileceği son dönemeçteyiz. 31 Mart yerel seçimleri bizim için çok önemli. Neden önemli?

Biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendi, Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli beyefendinin birlikte Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti olarak mimarı olduğumuz Cumhurbaşkanlığı sisteminin bugün tamamen kurum ve kuruluşlara 31 Mart'ta oturtulacağı dönemdeyiz. Biz bu sistemin mimarı olduk, sizler de sahip çıkanı yücelteni oldunuz. Allah hepinizden razı olsun.

Her ilçemizde Cumhur İttifak'ımızın adayı var ve Efeler'de de sizlere hizmet verme aşkı ile yanıp tutuşan Ümmet Akın Başkanımız var. Aydın Büyükşehir'de de Mustafa Savaş var inşallah bütün sorunlarınız çözülecek. Efeler Belediye Başkan Adayımız Ümmet Akın ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Mustafa Savaş Beyefendi sizlere, sizler de Allah'a emanet olun."

"HAK ETTİĞİNİZ HİZMETLERE KAVUŞACAKSINIZ"

Etkinlikte konuşan Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, "Allah'ın izniyle, siz değerli Eğrikavak Mahallelilerimiz’in destekleriyle de inşallah Aydın Büyükşehir'de Mustafa Savaş beyefendi ile Efeler'de de Ümmet Akın kardeşiniz ile birlikte hak ettiğiniz hizmetlere kavuşacaksınız. Buradan sizlere söz veriyorum Eğrikavak Mahallemiz’de her yıl geleneksel olarak kestane festivali düzenleyeceğiz" diye konuştu.

MAHALLELİYLE ZEYBEK OYNADI

Eğrikavak Mahallesi sakinleri Depboylu ve Akın'ı konuşmalarının ardından alkış yağmuruna tuttu. Vatandaşlar, "Ümmet Akın Başkanımıza güvencemiz ve inancımız tam" ifadelerini kullandı. Konuşmalardan sonra Aydınlı yerel sanatçı Eğrikavak Mahalle sakinlerine müzik ziyafeti verirken, Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın zeybek oynadı. Akın'a mahalle sakinleri de eşlik etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Ümmet Akın, Deniz Deppoylu, Mustafa Savaş, Eğrikavak
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Depboylu, Savaş ve Akın için destek istedi
Depboylu, Savaş ve Akın için destek istedi
Depboylu, Savaş ve Akın için destek istedi
Yorumlar
Haber Yazılımı