Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
04 Haziran 2019 - Salı 17:34 Bu haber 1812 kez okundu
 
Depboylu: ilk vurulmak istenen nokta MHP olmuştur
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramlaşma Töreni’nde konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, ‘’Bu vatan, bu millet, bu devlet, üzerinden ne kadar oyun oynamaya çalışıldıysa hep ilk vurmak istedikleri nokta MHP olmuştur’’ dedi.
GENEL Haberi
Depboylu: ilk vurulmak istenen nokta MHP olmuştur

Rıdvan Eşin

AYDIN- Her bayram geleneksel hale gelen bayramlaşma törenleri il genelinde devam ederken MHP Aydın İl Teşkilatı parti binasında gerçekleştirilen törende bir araya geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu’nun da katıldığı bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik mesajı verildi. 23 Haziran’da gerçekleşecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri ile ilgili de konuşan Depboylu, Cumhur İttifakı olarak bayramdan sonra İstanbul’da olacaklarını ve demokrasiye sahip çıkacaklarını belirtti.

Tüm partililerin ve Aydınlıların Ramazan Bayramı’nı kutlayarak konuşmaya başlayan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan; “Mübarek Ramazan Bayramı’nın Türk Milleti’ne, İslam Alemi’ne, hareketimize, Aydınımıza, vatanımıza ve milletimize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyor, hepinizin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi. Pehlivan’dan sözü alan Ülkü Ocakları Aydın Başkanı Turgay Şan da, “Küçüklere sevgi ve şefkatle yaklaşıldığı, büyüklerin hürmetle anıldığı ve ziyaret edildiği bayram günlerinin millet hayatında eşsiz bir yeri bulunmaktadır. Temennim bayram ruhunun, kardeşlik ve birlik hukukunun Türk-İslam coğrafyalarına nüfuz etmesidir. Bu duygular içinde değerli Aydınlı hemşehrilerimin, mensubu olmaktan gurur duyduğumuz büyük Türk milletinin ve Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, Türk-İslam alemine bayramın huzur sağlık ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum” dedi.

“BAHÇELİ’YLE BU DEVLET BEKASINI SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEK”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selam, sevgi ve saygılarıyla birlikte bayram mübareğini iletmekten gurur duyduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu; “Çok şükür bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni de içinde barındıran, 11 ayın sultanı Ramazan Ayını geride bıraktık. Tuttuğumuz oruçların kabulü dileğiyle bayramımızı gönül rahatlığıyla yaşıyoruz. Bir yanımız da buruk. Ne yazık ki Ramazan Ayı boyunca şehit vermeye devam ettik. Allah mekânlarını cennet eylesin. Vatanımız çok kıymetli zira her toprağının, her parçası şehitlerimizin kanlarıyla sulandı. Bu toprakların bedeli ağır, bedel ödemeye hala devam ediyoruz.  Çok şükür ki vatana, millete sahip çıkan Aziz Türk Milletinin de desteği ile Türk siyasetine güç veren, siyaseti yönlendiren Devlet Bahçeli Beyefendi gibi saygı değer bir bilge liderinin olduğu MHP ile birlikte bu vatan, bu millet, bu devlet bekasını sürdürmeye devam edecektir” dedi.

 

“İSTANBUL’A SAHİP OLAN, DÜNYANIN KADERİNE SAHİP OLACAKMIŞ HİSSİ VAR”

23 Haziran’da yapılacak olan seçimlerle ilgili de konuşan Depboylu; “Önümüzde bir seçim var. İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi için çalışmaya devam ediyoruz. Ne mutlu ki herkese nasip olmaz, kadir gecesi de dahil olmak üzere 2 gün Eyüp Sultan Hazretleri’nin dibinde çalışmak nasip oldu. Baktığımız zaman diyoruz ki aziz milletimizin özü burada. Milli, manevi değerlerimize sahip çıktığımız, Eyüp Sultan’da biraz daha çok anlaşıyor. İstanbul bizim için çok değerli. İstanbul öğle bir şehir ki tüm dünyanın psikolojik eşik noktası dediğimiz bir şey vardır. Öyle bir noktaya gelmiş. İstanbul’a sahip olan, dünyanın kaderine sahip olacakmış hissi var sanki. Peygamberimizin biliyorsunuz bir hadisi var. Fatih sultan Mehmet Padişahımızın tarafından alınmış olan İstanbul şehri ne siyaseten, ne de başka türlü iç veya dışardan vatanımız, devletimize göz dikmiş olanlar veya oyunlarına geleceklerinin eline verilecek şehir değildir. Oranın ulviyatı çok yüksek, oranın strateji değeri, siyasi değeri çok yüksek. İşte bu sebeple devletin ve milletin bekasına sahip olmak üzere kurduğumuz Cumhur İttifakı’yla birlikte, orada çalışmalarımıza devam ettiriyoruz. Bundan sonra çalışmalar daha fazla hız kazanacak. 10 Haziran’dan sonra ben genel başkan yardımcısı divan üyesi olarak İstanbul’daki çalışmalarda bizzat bulunacağım. Demokrasinin kazanacağına inanıyorum. Hakkaniyetli olan, adil, demokratik, ilkelere uygun bir seçim olsun istiyoruz. Bu seçimde herhangi bir şaibe olsun istemiyoruz. Nihayetinde kazanan tabii ki de demokrasi olacaktır” dedi.

‘’MHP BU MİLLETİN KALESİDİR’’

İstanbul’u ehline emanet etmek istediklerini ifade eden Depboylu; “Bizim adayımız Sayın Binali Yıldırım Beyefendidir. Biz onunla İstanbul’un çok daha emin ellerde olacağını, çok daha iyi hizmet göreceğini ve bulunduğu noktadan daha kıymetli, daha iyi bir geleceğe doğru en iyi bir şekilde yönetileceğine inanıyoruz. Biz İstanbul’u ehline emanet etmek istiyoruz. Burada tabii ki siyasi çekişmeler mevcuttur. MHP olarak her zaman zoru seçtik, zor için mücadele ettik. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk diyor ki; ‘Türkler, çetin işler için yaratılmıştır.’ Bize de hep çetin işler nasip oldu. Allah varlığımızı, birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Bu vatan, bu millet, bu devlet, üzerinden ne kadar oyun oynamaya çalışıldıysa hep ilk vurmak istedikleri nokta MHP olmuştur. Bu oynanan oyunlardan etkilenip, dağılıp gidenler de olmuştur. MHP, var olduğu sürece bu milletin kalesidir. Her türlü zorluğa da göğüs gerer, her fedakârlığı da yapar. Bu memlekette ne ezan susar, ne bayrak iner. Hepinizle gurur duyuyoruz. İnşallah güzel, hayırlı işlere vesile olacak ve güzel bir sonuçla seçimden çıkılacak. Tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Gerçekleştirilen törene MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu’nun yanı sıra MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın, Ülkü Ocakları Aydın Başkanı Turgay Şan ile partililer katıldı. Konuşmaların sonunda partililer yönetimle bayramlaşarak, birlik mesajı verdiler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Deniz Depboylu, Burak Pehlivan
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Depboylu: ilk vurulmak istenen nokta MHP olmuştur
Depboylu: ilk vurulmak istenen nokta MHP olmuştur
Depboylu: ilk vurulmak istenen nokta MHP olmuştur
Depboylu: ilk vurulmak istenen nokta MHP olmuştur
Yorumlar
Haber Yazılımı