Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 10:35 Bu haber 2114 kez okundu
 
Cimnastik Yarışmaları gerçekleştirildi
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Efeler Atatürk Spor Salonu’nda Okullar Arası Minik, Küçük, Yıldız ve Genç Cimnastik İl Birinciliği müsabakaları gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
Cimnastik Yarışmaları gerçekleştirildi

Bilgi Koleji

AYDIN- Aydın Okulsporları İl Temsilciliği’nin faaliyet takviminde yer alan 2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Minik, Küçük, Yıldız ve Genç Cimnastik İl Birinciliği müsabakalarına yaklaşık 120 sporcu katıldı.

Veliler Heyecanla İzledi

Efeler Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen cimnastik yarışmalarına katılan sporcuların velileri tribünde gösterileri heyecanla takip etti. Okullararası gerçekleştirilen cimnastik müsabakalarında kategorilerinde derece elde eden sporcular Aydın’ı gruplarda temsil etme hakkı kazandı.

Step Aerobik yarışmalarının sonucunda küçükler kategorisinde Özel Naci Akdoğan Koleji 1’inci, Özel Söke Amerikan Kültür Derneği İlkokulu 2’nci, yıldızlar kategorisinde Mustafa Kiriş Ortaokulu 1’inci, Özel Söke Kültür Ortaokulu 2’nci ve Özel Nazilli Bahçeşehir Koleji 3’üncü oldu. Gençler kategorisinde ise Cumhuriyet Anadolu Lisesi 1’inci, Murat Hale Küçükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2’nci oldu.

Yarışmalarda takımların dışında ferdi kategorilerde sporcular da yer aldı. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü derece elde eden takımlara kupa, sporculara da madalya takdim etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, cimnastik yarışmaları, Özel Naci Akdoğan Koleji
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Cimnastik Yarışmaları gerçekleştirildi
Cimnastik Yarışmaları gerçekleştirildi
Cimnastik Yarışmaları gerçekleştirildi
Yorumlar
Haber Yazılımı