Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 11:22 Bu haber 1486 kez okundu
 
Çiftçi nefes alacak
Efeler Ziraat Odası ile Şekerbank arasında protokol imzalandı
EKONOMİ Haberi
Çiftçi nefes alacak

Bilgi Koleji

AYDIN- Efeler Ziraat Odası ve Şekerbank Aydın Şubesi arasında “Hasat Kart ve Tarımsal Kredi” protokolü imzalandı.

Protokole, Şekerbank Aydın Şube Müdürü Rüstem Şahin ile Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu imza attı. Protokol ile oda üyelerinin kredi ve Hasat kart ile finansman tedarikçilerden her türlü tohum, mazot, gübre ve fide gibi ihtiyaçları karşılanacak, ödemeler ise hasat zamanında yapılabilecek.

Aile Çiftçiliği Bankacılığı kapsamında, küçük arazilerin birleştirilmesini sağlamak tarımsal üretimde verimliliği arttırmak, kolektif tarımı özendirmek ve yerel kültürün yok olmasını önlemek amacıyla sunduğu ürün ve çözümler ile çiftçi ailelere destek olacak. Bu kapsamda, Efeler Ziraat Odası üyeleri de nakit ihtiyaçlarını uygun vade ve faiz oranları ile karşılayabilecek.

Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, protokolün çiftçilere hayırlı olmasını dileyerek, “Zor günler geçiren üyelerimize bir nebze olsun nefes almalarını sağlamak için protokole imza attık” dedi.

Şekerbank Aydın Şube Müdürü Rüstem Şahin ise, Hasat kart sayesinde çiftçilere her türlü finansman ihtiyaçlarını anında karşılama imkanı sunduklarını belirtti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Ziraat Odası, Mehmet Kendirlioğlu, Çiftçi, Kredi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çiftçi nefes alacak
Çiftçi nefes alacak
Yorumlar
Haber Yazılımı