Haber Detayı
18 Ağustos 2017 - Cuma 13:15 Bu haber 662 kez okundu
 
CHP’li Toprak Didim’i ziyaret etti
CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak ile eşi Av. Yazar Ece Güner Toprak, CHP İlçe örgütünü ziyaret etti.
SİYASET Haberi
CHP’li Toprak Didim’i ziyaret etti

AYDIN- Ziyaretin ardından Toprak’ın Yazar olan eşi Ece Güner Toprak Altınkum Yalı Caddesi’nde kitaplarını imzaladı.

CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, eşi Av. Yazar Ece Güner Toprak ile birlikte CHP İlçe binasını ziyaret etti. Toprak ve eşini, CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, ilçe yöneticileri ve partililer karşıladı.

İlçe binasında gerçekleşen ziyaretin ardından Av. Yazar Ece Güner Toprak, Yalı Caddesi’nde düzenlenen ve geçtiğimiz günlerde sona eren Yazarlar Festivali standında okurlarıyla buluştu.

İmza töreni öncesinde konuşan Ece Güner Toprak, Didim’de olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirip, emek veren herkese teşekkür etti.

CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak ise, eşinin kitabının Cumhurbaşkanlığı süreci sonrasında çıktığını belirterek, kendisinin de kitabı imzalı şekilde alıp okuyacağını söyledi.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ise, Didim’in bir kültür ve sanat şehri olduğunu belirterek, ünlü isimleri de ilçede ağırladıklarını söyledi. Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini de kaydeden Atabay, yaşanılan süreçleri hep birlikte aşacaklarını dile getirdi.

Konuşmaların ardından Yazar Ece Güner Toprak, ilk kitabını eşi Erdoğan Toprak’a imzalayarak verdi ve ardından okurlarıyla bir araya geldi. Başkan Atabay, Ece Güner Toprak’a katılımları için teşekkür plaketi verdi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, CHP, Erdoğan Toprak, A. Deniz Atabay
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP’li Toprak Didim’i ziyaret etti
CHP’li Toprak Didim’i ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı