Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 18:31 Bu haber 589 kez okundu
 
CHP’li Tezcan ve Bülbül NTO’yu ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül, Nazilli Ticaret Odası’nı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
CHP’li Tezcan ve Bülbül NTO’yu ziyaret etti

Bilgi Koleji

AYDIN - Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nin yaptıkları kurumsal çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde TBMM’ye yaptıkları ziyarete iade olarak odaya gelen Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül’ü, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ile Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler karşıladı.

CHP İlçe Başkanı ile Nazilli Millet İttifakı Adayı Kürşat Engin Özcan ve her iki partinin üyelerinin de katıldığı ziyarette, ağırlıklı olarak Nazilli Bölgesi’nin kalkınması için yapılması gereken yatırımlar ve bölgenin ihtiyaç duyduğu hizmetler konuşuldu. Ticaret Odası üyeleri tarafından belirlenerek, Belediye Başkanı adaylarının taahhütleri içinde olması beklenen konular Bülent Tezcan’ın da bilgisine sunuldu.

CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Nazilli Ticaret Odası tarafından Meclis’teki Aydın Milletvekillerine yapılan ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, bölgenin fikir önderi Nazilli Ticaret Odası’nda bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Odanın çalışmaları hakkında bilgi sahibi olduğunu söyleyen Tezcan yaptığı konuşmada, NTO tarafından hazırlanan dosyaların tüccarın ve sanayicinin fikir ve beklentilerini göstermesi açısından çok önemli olduğunu, bölgenin kalkınması için üzerlerine düşen bir görev olduğu takdirde yetkisi dahilinde yapmaya gayret göstereceğini söyledi.

Yönetim kurulu Başkanı Nuri Arslan ise, “Ticaret Odası olarak bölgeye hizmetten başka bir düşüncelerinin bulunmadığını ifade ederek, sorunlarımızı sahiplenen bizi dinleyen, sanayici ve tüccarın isteklerine kulak veren kim olursa olsun bizim için muteberdir. Biz bir meslek kuruluşunun yöneticileri olarak tüm partilere eşit mesafedeyiz. Bu nedenle üyelerimizin istekleri ve bölgemiz için yapılması gereken çalışmalar bizim birinci önceliğimiz. Tezcan ve Bülbül’e ziyaretleri için tüm Oda üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aydın, Nazilli, Bülent Tezcan, Süleyman Bülbül, Nuri Arslan, CHP
Yorumlar
Haber Yazılımı