Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 17:21 Bu haber 1139 kez okundu
 
CHP’li Sancar Aydın’ı ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
CHP’li Sancar Aydın’ı ziyaret etti

Bilgi Koleji

AYDIN- Milletvekili Sancar’ın makama yaptığı ziyarette, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin ve Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay’da Başkan Çerçioğlu’na eşlik ettiler.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Başkan Çerçioğlu’nu yaptığı ziyarette Türkiye’nin büyük bir ekonomik kriz içerisinde olduğunu iddia ederek, CHP Genel Merkezi’nin talimatı ile yaşanan ekonomik krizin vatandaşa nasıl yansıdığını görmek için bir takım ziyaretlerde bulunacaklarını ifade etti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydınlı esnafın ve iş insanlarının beklentilerini dinlemek, çözüm önerilerini aktarmak için Aydın'a gelen CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'la birlikte Aydın'daki sivil toplum ve meslek örgütlerine bir dizi ziyarette bulundu.

Görüşmeler öncesi bir açıklama yapan CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar "Aydın'a geldiğimde huzuru, mutluluğu yaşıyorum. Aydın'da ve tüm Türkiye'de teveccüh görmüş bir büyükşehir belediye başkanımız var. Aydın'da belediye hizmetlerinin vatandaşa en sade ve en seri yansıyan bir il olmasının içimizdeki mutluluğu başka. Ekonominin zor dönemden geçtiği şu günlerde Ege Bölgesi'nin incisi güzel Aydın'da esnafın, işadamlarının ekonomik sıkıntılarını anlayabilmek ve bunlarla ilgili çözüm önerilerimizi sunmak için bir ziyaret gerçekleştiriyoruz" ifadeleriyle yapılacak görüşmelerin içeriğini anlattı.

Heyet ilk ziyaretini 133 No'lu Şehiriçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın'a gerçekleştirdi. Kooperatif üyesi esnafın yaşadığı sıkıntıların ve çözüm önerilerini görüşüldüğü toplantı sonrasında heyet, Atatürkçü Düşünce Derneği Aydın Şube Başkanı Müslime Güneş'i ziyaret etti.

Daha sonra Veteriner Hekimler Odası'na geçen heyet burada oda başkanı Cemil Şahin ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Rıza Yörüyen'i de ziyaret eden heyetin son durağı ise Aydın Sanayi Odası oldu. Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin ve oda yönetim kurulunun hazır bulunduğu görüşmede, Aydın sanayicisinin yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerileri ele alındı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan görüşmeler sonrasında "Ekonomi gündemli görüşmelerimizde sivil toplum ve meslek örgütlerimizin görüşlerini dinledik. Esnafımızın ve iş insanlarımızın ülke ekonomimizin zor günlerden geçtiği şu günlerde yanlarında olduğumuzu ve yanlarında olmaya devam edeceğimizi bir kez daha ifade ettik. Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak, sosyal belediyecilik başta olmak üzere, Aydın'ın ekonomik hayatının bu zorluklardan daha az etkilenmesi için elimizden gelen bütün gayreti göstermeye devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Topuklu Efe, Teoman Sancar, Ali Çankır, CHP, Mehmet Fatih Atay
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP’li Sancar Aydın’ı ziyaret etti
CHP’li Sancar Aydın’ı ziyaret etti
CHP’li Sancar Aydın’ı ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı