Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
03 Şubat 2019 - Pazar 13:56 Bu haber 1476 kez okundu
 
CHP'li Günel'e, Beşiktaşlılardan destek
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel’in, sivil toplum örgütleri ziyaretleri kapsamında Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği’ni ziyaret ettiği, Dernek Başkanı Cenk Sever ve dernek üyelerinin belediye başkan adayına faaliyetleri hakkında bilgi verdikleri bildirildi.
SİYASET Haberi
CHP'li Günel'e, Beşiktaşlılardan destek

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Cenk Sever, “Kuşadası’nın en çalışkan STK’sı olduğumuz konusunda iddialıyız. Derneğimiz köy okulları dahil, Kuşadası’nın bütün okullarının eksik spor malzemelerini temin etti. Diyarbakır ve Mardin’de 2 şer okulumuzun tüm ihtiyaçlarını muhteşem bir proje ile 17 günde temin ettik. İsteklerimizin çoğunu projeleriniz arasında gördük. Sizden dernek olarak tek bir isteğimiz var. Maliyetini bizim karşılayacağımız bir spor sahası ve dernek binası yapmak için tahsis alan rica ediyoruz. Bu sahaya rahmetli Süleyman Seba’nın ismini vereceğiz” dedi.

Dernek faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyleyen Ömer Günel, “Mazbatayı alır almaz hemen ihtimaller dahilindeki taşınmazlara bakalım. Spor tesislerinin arttırılması konusunda çalışmalarımız olacak. Hatta geniş alanlara bakalım ki bu tip talepleri yan yana konumlandırabilelim. 5 yılda Kuşadası’nda çok şeyin değiştiğini göreceksiniz. Özellikle genç sporcularımıza faaliyet alanı sağlama konusunda yoğun çalışmalarımız olacak. Belki sorunlarımızın hepsini 5 yılda bitiremeyeceğiz ama Kuşadası için çok şey yapacağız” diyerek sözlerini bitirdi.

ÇARŞI’ BU KEZ KARŞI DEĞİL

Görüşme sonunda dernek başkanı Cenk Sever, “Biz de Kuşadalı bir dernek olarak, Kuşadası için hayırlısını istiyoruz. Hayırlısı da siz görünüyorsunuz” diyerek Günel’i uğurladı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, CHP, Ömer Günel, Cenk Sever, Beşiktaşlılar Derneği
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP'li Günel'e, Beşiktaşlılardan destek
CHP'li Günel'e, Beşiktaşlılardan destek
Yorumlar
Haber Yazılımı