Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 11:38 Bu haber 2161 kez okundu
 
CHP’li Günel, Kuşadası Tüm Emekliler Derneği’ni ziyaret etti
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, Kuşadası Tüm Emekliler Derneği’ni ziyaret etti.
SİYASET Haberi
CHP’li Günel, Kuşadası Tüm Emekliler Derneği’ni ziyaret etti

Rıdvan Eşin

AYDIN- Kuşadası’nda 3 bin kayıtlı üyesi bulunan Dernek Başkanı Mehmet Çiftçi, üyeleri adına istek ve sorunlarını Ömer Günel ile paylaştı.

YAŞLA EDİNİLMİŞ TECRÜBEYE SAYGIM ÇOK BÜYÜK

Emeklileri dinleyen Günel, “Yaşla edinilmiş tecrübeye saygım çok büyük. O nedenle büyüklerimle fikir alışverişinde bulunmayı çok severim. Sizlerin bilgi ve birikimlerinden faydalanmak isterim. Sizlerden öyle fikirler geliyor ki inanamazsınız. Bu değerli birikimlerden faydalanmalıyız. Öncelikle ‘Toprak Saha’ da yapacağımız ‘Kent Park’ projemiz içinde düzayak, rahatça gidip gelebileceğiniz, gününüzü rahatlıkla geçirebileceğiniz, içinde sekretaryası da olan, bilgi ve tecrübelerinizi aktarabileceğiniz bir emekli evi yapacağız. Zamanınızı değerlendirin, sporunuzu yapın, şehrin merkezinde olsun istiyoruz.  Onun dışında bakım evleri projelerimiz var. Yeterli sayıda değil ve mevcutlarında şartları iyileştirilmeli.  Bakım evleri de öncelikli işlerimiz arasında” dedi.

BİR EMEKLİ ÇALIŞTAYI YAPALIM

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, “Tüm emeklilerimiz ile birlikte bir araya gelip, çalıştay yapalım. Emeklilere bakışımızı, onların konforu için geliştirdiğimiz projelerimizi tüm detayları ile anlatalım. Gerekirse sizlerden gelen istek ve öneriler doğrulusunda bu projelerimizde geliştirme yapalım.” diyerek dernekten ayrıldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Emekliler Derneği, Ömer Günel, CHP, Mehmet Çiftçi
Yorumlar
Haber Yazılımı