Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 20:35 Bu haber 2278 kez okundu
 
CHP’den Kayalı’ya açık çağrı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve 4 İlçe eski başkanı, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya, “Sen de partine, Kuşadası’na, adayına sahip çık. Sen de CHP’li olmanın, Atatürkçü olmanın, laik, demokrat ve cumhuriyetçi olmanın gereğini yap ve tüm Türkiye’ye örnek ol. Hepimiz seni ayakta alkışlayalım” çağrısı yaptı.
SİYASET Haberi
CHP’den Kayalı’ya açık çağrı

Bilgi Koleji

AYDIN- CHP Kuşadası İlçe Örgütü’nün sosyal medya hesabından, “Özer Kayalı’ya Açık Mektup Haydi Özer Başkanım sıra sende!” başlığıyla yapılan çağrıda, “CHP Belediye Başkan adayları tüm il ve ilçelerde açıklanmıştır. Tekrar aday olamayan birçok CHP’li belediye başkanı, yeni adaylara destek olmuş, partisinin kazanımları için çalışmalara başlamıştır” değerlendirmesi yapılarak, şu ifadelere yer verildi:

“Bugün karşımızda sicili belli, partisinden utandığı için AKP amblemini ve ismini bile kullanamayan, Kuşadalıların aklıyla alay eden, belediye başkanıyken CHP’li 111 belediye işçisini işten atan, CHP’li kadın çalışanları çöpe süren bir aday var.

Bizim tanıdığımız Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, bu köhnemiş zihniyetle sonuna kadar mücadele etmeli, partisi CHP’nin yanında olmalıdır.

Bizler laik, Atatürkçü, Cumhuriyetin ilkelerine bağlı olarak bildiğimiz Özer Kayalı’dan bu örnek davranışı bekliyoruz.

Haydi Özer Kayalı, haydi başkanım sıra sende! Beş yıl önce sen aday olarak açıklandığında Ömer Günel’in derhal destek açıklaması yapışını, attığı SMS’leri ve mitinglerine katılarak sana verdiği desteği hatırla. Sen de Partine, Kuşadası’na, adayına sahip çık. Sen de CHP’li olmanın, Atatürkçü olmanın, laik, demokrat ve cumhuriyetçi olmanın gereğini yap ve tüm Türkiye’ye örnek ol. Hepimiz seni ayakta alkışlayalım.”

Çağrının altında, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ile CHP Kuşadası Önceki Dönem İlçe Başkanları Soner Kaplan, Mehmet Bal, Reşat Bilgen ve Mustafa Aybar’ın imzası bulunuyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, CHP, Özer Kayalı, Mehmet Gürbilek, Soner Kaplan
Yorumlar
Haber Yazılımı