Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Nisan 2018 - Cumartesi 18:09 Bu haber 758 kez okundu
 
CHP Yönetimi DİGİAD’ın konuğu oldu
CHP Didim İlçe Teşkilatı, Didim Genç İşadamları Derneği’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıda DİGİAD yönetiminin konuğu oldu.
SİYASET Haberi
CHP Yönetimi DİGİAD’ın konuğu oldu

Bilgi Koleji

AYDIN- CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, CHP İl Başkan Yardımcıları Okan Kılıç ve Serkan Doğan, CHP İlçe yöneticilerinin hazır bulunduğu etkinlikte, CHP heyetini Dernek Başkanı Özgür Deniz ile yönetim kurulu üyeleri ağırladı.

Kahvaltının ardından konuşan DİGİAD Başkanı Özgür Deniz, derneği ilk kurduklarında derneğin kapanacağını düşünenlerin olduğunu belirterek, “Genel kurulda arkadaşlarımız derneğe sahip çıktı. Biz yaptığımız tüm toplantılarda Didim’in bütün kesimleriyle uyumlu çalışma temposu yakaladık. Derneğin geldiği noktada ismini hatırı sayılır yere getirdik. İlkleri başarmak zordur ama başarılı insanların bir yerde olmasını isteyen birisiyim. Didim’in çok açığı var. Yatırımları sadece federasyon ya da bizlerin yapacağı düşüncesi abes olur. Bu Ticaret Odası, Belediye ve kurumların desteğiyle olur" dedi.

CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak ise, kendilerini ağırlamalarından dolayı memnuniyeti dile getirerek, “DİGİAD büyük işler yapacak buna inanıyorum. Burada siyaset üstü çalışılıyor. Büyük işler başarılacağına inanıyorum. Bu da çalışmakla oluyor. Didim için yapacağınız her türlü çalışmada her zaman arkanızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, CHP, Nurettin Koçak, Özgür Deniz, DİGİAD
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP Yönetimi DİGİAD’ın konuğu oldu
CHP Yönetimi DİGİAD’ın konuğu oldu
CHP Yönetimi DİGİAD’ın konuğu oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı