Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 17:02 Bu haber 795 kez okundu
 
CHP Söke’den ADD ve Şehit Aileleri Derneği’ne ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Yönetimi, sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine başladı.
SİYASET Haberi
CHP Söke’den ADD ve Şehit Aileleri Derneği’ne ziyaret

AYDIN- Yerel seçimler sonrası teşekkür ziyaretlerinin yanında, sivil toplum kuruluşlarının sorun ve taleplerini dinlemek üzere gerçekleşen ziyaretlere Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) ile Söke Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği’nden başlandı.

CHP Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan başta olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı Müjgan Dalgıç’ın katılımıyla gerçekleşen ziyaretlerde, ilk durak ADD Söke Şubesi oldu. Dernek Başkanı Makbule Erdoğan ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri’nce karşılanan CHP Söke Heyeti arasında sıcak bir sohbet geçekleşti.

ADD ziyareti sonrası CHP Söke İlçe Yönetimi Söke Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Ulvi Atmaca ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP’lilere ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Söke Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği Başkanı Ulvi Atmaca, Kemalpaşa Parkı içinde yer alan dernek binalarının sorunlarını iletti. CHP Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan, gönüllülük esası ile hizmet veren derneklerin sorunlarını yakından bildiklerini, ziyaretlerde gündeme gelen sorun, talep ve şikayetleri ilgili makamlara ileteceklerini söyledi.

Mesut Atakan, Ulvi Atmaca’nın Şehitler Anıtı önünde bulunan bayrak direğinin değişimi talebine karşılık, direğin değişeceği sözünü verdi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, CHP, Mesut Atakan, Makbule Erdoğan, Ulvi Atmaca
Yorumlar
Haber Yazılımı