Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
24 Kasım 2019 - Pazar 19:37 Bu haber 2267 kez okundu
 
CHP Didim’de mevcut Başkan Koçak açık farkla kazandı
İlçe Başkanı Koçak 256 delegeden 210’unu kazandı.
SİYASET Haberi
CHP Didim’de mevcut Başkan Koçak açık farkla kazandı

Rıdvan Eşin

AYDIN - CHP Didim İlçe Örgütü’nün iki gün süren delege seçimlerini mevcut İlçe Başkanı Nurettin Koçak’ın kırmızı listesi açık farkla kazandı.

16 mahallede gerçekleşen seçimlerde Mevcut İlçe Başkanı Nurettin Koçak’ın Kırmızı listesi 210 delege, Kazım Yılmaz’ın beyaz listesi 15, Hasan Bektaş’ın sarı listesi ise 21 delege ve bağımsızlar ise 10 delege kazandı. 

CHP Didim İlçe Örgütü’nün İki gün süren delege seçimleri tamamlandı. ilk gününde Merkez mahallelerdeki üyeler delege seçimi için sandık başına gidildi. Esra Karakaya Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen delege seçimleri için üyeler sandık başına gitti.

Didim merkezdeki 8 Mahallede yapılan delege seçimleri sonucunda Nurettin Koçak’ın kırmızı listesi 159 delege kazanırken, Kazım Yılmaz’ın beyaz listesi 15, Hasan Bektaş’ın sarı listesi ise 21 delege kazandı. Hafta sonunda ise merkeze bağlı 8 mahallede yapılan delege seçimlerinde kırmızı liste 51 delege kazanırken, Fevzi paşa mahallesinde ise bağımsızlar 10 delege kazandı.

CHP Didim İlçe Örgütünün iki gün süren delege seçimlerinde ise Mevcut İlçe Başkanı Nurettin Koçak’ın kırmızı listeye girdiği seçimleri açık farkla kazanırken kırmızı liste 210 delege, Kazım Yılmaz’ın beyaz listesi 15, Hasan Bektaş’ın sarı listesi ise 21 delege ve bağımsızlar ise 10 delege kazandı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Nurettin Koçak, Kazım Yılmaz, Hasan Bektaş
Yorumlar
Haber Yazılımı