Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Temmuz 2016 - Perşembe 18:19 Bu haber 641 kez okundu
 
Ceza değil, şeker ikram ettiler
Aydın’da jandarma trafik timleri, bayram boyunca yola çıkan araç sürücüsü ve yolculara bayram şekeri ikram edip bilgilendirici broşürler sundu.
ASAYİŞ Haberi
Ceza değil, şeker ikram ettiler

Bilgi Koleji

Efeler ve İncirliova Jandarma Trafik Timleri tarafından bayram boyunca devam eden uygulama herkesi memnun etti. 

Aydın’da jandarma trafik timleri Efeler ve İncirliova’da sorumluluk alanlarındaki karayollarında Ramazan bayramında da rutin trafik kontrol ve denetimlerini sırasında, durdurdukları araçların sürücüleri ile araç içerisindeki yolculara çikolata ve bayram şekeri ikram etti. İncirliova-Koçarlı, Efeler-Yenipazar yolu üzerindeki uygulama noktalarında denetim ve kontrollerini Ramazan bayramında da devam ettiren jandarma trafik timleri, durdurdukları araçların sürücülerine ve varsa araç içerisindeki yolculara kontrollerinden önce çikolata ve şeker ikramında bulundu. Çocuklara özel hediyeler de veren jandarma trafik timleri vatandaşlara bilgilendirici broşür de verdi.

Ramazan bayramında yola çıkan sürücü ve yolcular, jandarma trafik timlerinin uygulamalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Bu tür uygulama ve denetimler jandarmamızın gülen yüzünü de gözler önüne seriyor. Bu tür uygulamalar bizim yolculuğumuza moral ve motive ekliyor. Hem de sürücülerin yollarda daha dikkatli ve kurallara uygun olarak devam etmesini sağlıyor. Bayramların yanı sıra özel günlerde de bu tür uygulamaların devam etmesini istiyoruz” diye konuştular.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, İncirliova, bayram, şeker, jandarma, trafik ceza
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ceza değil, şeker ikram ettiler
Ceza değil, şeker ikram ettiler
Ceza değil, şeker ikram ettiler
Yorumlar
Haber Yazılımı