Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 15:35 Bu haber 663 kez okundu
 
Çetindoğan yeniden başkanlığa seçildi
Aydın Berberler Esnaf ve Sanatkarları Odası’nın tek liste olarak gidilen genel kurulunda mevcut Başkan Selahittin Çetindoğan yeniden başkan seçildi.
GÜNCEL Haberi
Çetindoğan yeniden başkanlığa seçildi

AYDIN- Türkiye’de Berberler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı olarak birlik başkanlığı görevini yürüten tek kişi olduğunu belirten Çetindoğan, “Odamıza kayıtlı üyelerin hiçbirine ayrım yapmıyorum. Berberlerde Pazar günü, kuaförlerin Salı günü dükkanlarını kapatması için daha önceden karar almıştık. Ancak bu karar mahkeme kararıyla durduruldu. 475 üyemize konuyu görüşmek için mektup gönderdim. Bana 175’inden dönüş geldi. Bu mudur odaya sahip çıkmak? Ben bu odaya hayatımı adadım. Eşimi, çocuklarımı terk ettim, işimi kaybettim, sadece üyelerimize sahip çıkmak için. Bu oda benim tapulu malım değil, bu odaya sahip çıkalım” diye konuştu.

Yasa değişikliğinden dolayı odanın isminin de değişmesi gerektiğini açıklayan Çetindoğan, “Aydın Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın ismi, yasa değiştiği için Aydın Berberler, Kuaförler, Otelciler diye devam ederek değişmesi gerekiyor. İsim değişikliği yapabilmemiz için 225 üye olması gerekirken kongreye katılan üye sayımız 137 oldu. Odaya sahip çıkmak bu değil” dedi.

Konuşmanın ardından Çetindoğan, oda yönetiminden ayrılan Tuncay Genç, Mustafa Özyol ve Kemal Fidan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketlerini takdim etti. Selahittin Çetindoğan başkanlığındaki Aydın Berberler Esnaf ve Sanatkarları Odası yönetim kurulu Mehmet Borazan, Bülent Tosun, Faruk Sarı, Ünlü İpekçioğlu, Okan İmer ve Gökhan Hilal isimlerinden oluştu.

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde bulunan Karya Düğün Salonu’ndaki genel kurula Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı ile meslek odalarının başkanları ve oda üyeleri katıldı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Berberler Odası, Selahittin Çetindoğan,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çetindoğan yeniden başkanlığa seçildi
Çetindoğan yeniden başkanlığa seçildi
Yorumlar
Haber Yazılımı