301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Ağustos 2018 - Salı 18:21 Bu haber 803 kez okundu
 
Çerçioğlu’ndan Kuşadası’na yeni bir hizmet
Bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi'nin Kuşadası’na 241 milyon lira yatırım yaptığı bildirildi.
TURİZM Haberi
Çerçioğlu’ndan Kuşadası’na yeni bir hizmet

AYDIN- Aydın'ı vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yönettiğini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası’na bağlı Karaova Mahallesi sakinlerinin isteklerine kulak vererek mahalledeki 7 dönümlük araziyi yeşil alana çevirmekte olduklarını açıkladı. Taleplerine karşılık bulan mahalle sakinlerinin ise Başkan Çerçioğlu'na teşekkür ettikleri belirtildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Karaova Mahallesi'ndeki büyükşehir belediyesine ait arazinin yeşil alan olmasını isteyen mahalle sakinleri, bir dilekçeyle Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne başvurdular. Mahalle sakinlerinin dilekçeleri hemen işleme konulurken, Başkan Çerçioğlu'nun talimatıyla 7 dönümlük arazinin yeşil alana çevrilmesi için alanın temizlenmesine başlandı. Park için projelendirme yapılacak ve park kısa sürede bitirilerek vatandaşların kullanımına açılacak.

Alanda incelemeler yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanvekili Evrim Karakoz  "Vatandaşlarımız bu arazinin yeşil alan olmasını istediler. Konuyu ilettiğimiz başkanımız talebin hemen yerine getirilmesini istedi. Bizler de vatandaşlarımızın isteğine göre burayı yeşil alan yapmak üzere çalışmalarımıza başladık" diye konuştu.

'Teşekkürler Çerçioğlu'

Mahalle sakinleri yeşil alana kavuşacak olmalarının mutluluğunu yaşarken, "Büyükşehir Belediyesi'ne ilettiğimiz talebimize hızlıca yanıt aldık. Arazinin yeşil alan yapılacak olmasından dolayı mahalle sakinleri olarak çok mutluyuz. Başkanımız bizleri kırmadı ve burayı park yapacak. Teşekkürler Özlem Çerçioğlu" diye konuştular.

Başkan Çerçioğlu: Vatandaşımız ister, biz yaparız

Aydın'ı vatandaşlarla birlikte el ele yönettiklerini söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın'a yeşil alanlar kazandırmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Çerçioğlu, "Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Vatandaşımız ister, biz de yaparız. Kuşadası'nda yaşayan vatandaşlarımızın istediği gibi bir parkı buraya yapacağız ve onların faydalanmalarını sağlayacağız. Yeşil alan istemek halkımızın en doğal hakkı ve bunu yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz. Kuşadalıların yapacak olduğumuz parkta mutlu zaman geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Özlem Çerçioğlu, Topuklu Efe, Yeni bir park
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çerçioğlu’ndan Kuşadası’na yeni bir hizmet
Çerçioğlu’ndan Kuşadası’na yeni bir hizmet
Çerçioğlu’ndan Kuşadası’na yeni bir hizmet
Çerçioğlu’ndan Kuşadası’na yeni bir hizmet
Yorumlar
Haber Yazılımı