Haber Detayı
17 Ağustos 2017 - Perşembe 19:24 Bu haber 505 kez okundu
 
Çerçioğlu’ndan ‘Hoşgeldiniz’ jesti
2017-2018 eğitim-öğretim yılı için 14-18 Ağustos arasında gerçekleştirilecek üniversite kayıt işlemleri kapsamında Aydın Büyükşehir Belediyesi, şehir dışından gelen öğrenciler için şehirlerarası otobüs terminali ve Atatürk Kent Meydanı’nda“Öğrenci Bilgilendirme Masası” açtı.
GÜNCEL Haberi
Çerçioğlu’ndan ‘Hoşgeldiniz’ jesti

AYDIN- Aydın ilinin tanıtım kitapçığı öğrencilere hediye edilirken, otobüsten inen öğrencileri bilgilendirme masasının yanı sıra Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun ‘Sevgili gençler aramıza hoş geldiniz’ pankartı karşılıyor.

Zorlu geçen lise eğitim yıllarının ardından yaşamlarını şekillendirecek meslekleri için öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi’nin Öğrenci Bilgilendirme Masası’nda karşılanırken, kent ve toplu taşıma hakkında bilgilendiriliyor. Ayrıca masalarda öğrencilerin indirimli Aykart başvuruları alınıyor.

“AYDIN’A GELDİĞİMİZİÇİN ÇOK MUTLUYUZ”

Üniversiteyi kazanarak kente gelen öğrenciler, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin “bilgilendirme masası” hizmeti nedeniyle Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ederek, “Aydın gibi modern ve çağdaş bir il de üniversite okuyacağımız için çok mutluyuz. Aydın tanıtım kitapçığı ve yapılan bilgilendirme sayesinde yeni geldiğimiz şehirde yabancılık çekmeyeceğiz. Çok güzel ve yerinde bir hizmet. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

ÇERÇİOĞLU: TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE HOŞGELDİNİZ DİYORUM

Büyükşehir olarak öğrencileri yalnız bırakmadıklarını belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Otobüs Terminali ve Atatürk Kent Meydanı’nda açılan Öğrenci Bilgilendirme Masalarımızda, Türkiye’nin birçok farklı şehrinden Aydın’a gelecek konuk öğrencileri ilk günlerinde yalnız bırakmayarak, kendilerini evlerinde hissedecek ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Aydın’ımıza gelen tüm öğrencilerimize hoş geldiniz diyerek, başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir Belediyesi, Özlem Çerçioğlu, öğrencilere jest
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çerçioğlu’ndan ‘Hoşgeldiniz’ jesti
Çerçioğlu’ndan ‘Hoşgeldiniz’ jesti
Çerçioğlu’ndan ‘Hoşgeldiniz’ jesti
Yorumlar
Haber Yazılımı