Haber Detayı
07 Temmuz 2018 - Cumartesi 16:34 Bu haber 523 kez okundu
 
Çerçioğlu: Elektrik ve su bedava olmalı
“Beni izlemeye devam edin” diyen Başkan Çerçioğlu’ndan beklenmedik çıkış:
SİYASET Haberi
Çerçioğlu: Elektrik ve su bedava olmalı

AYDIN- Aydınlıların gösterdiği güven ve verdiği destekle genel seçimden birinci parti olarak çıktıklarını, bu güven ve destek için tüm Aydınlılara teşekkür ettiğini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Laftan çok icraat” dercesine, bedava su konusunu ortaya atanlara hodri meydan dedi.

Başkan Çerçioğlu, “Genel seçimden sonra vira bismillah diyoruz. Yeni dönemde siz Aydınlılara ilk müjdemizi veriyoruz. Ve bu noktada AKP ve MHP’ye de çağrı yapıyorum” diye seslenerek şunları söyledi:

GELİN ELEKTİRİK VE SUYU BEDAVA YAPALIM!

“Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olarak, su ücretlerine ilişkin kanunlarda değişikliğe gidilmesi, sosyal devlet olmanın bir gereği olarak su ve elektrikten bundan böyle para alınmaması çağrısında bulunuyorum.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk ve önemli icraatı olacağını düşündüğüm bu teklifi bugün buradan ilan ediyorum.

MİLLETVEKİLLERİMİZ TBMM’YE GETİRECEK

Bununla da kalmayacağım, su ve elektriğin bedava olması için kanun önerisi Aydın milletvekilleri aracılığıyla TBMM gündemine getirilecektir. AKP, MHP, HDP şimdi görev sırası sizde. Gelin hep birlikte bu kanunları değiştirelim ve vatandaşlarımıza su ve elektriği bedava verelim.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olarak, gerekli yasal düzenlemelerin yapıldığı gün, Aydın’da suyu bedava yapmayı kamuoyu önünde taahhüt ediyorum. Ve yürekli diğer büyükşehir belediye başkanlarına da bu kampanyamıza katılmaları için çağrıda bulunuyorum. Haydi, Ankara, haydi İstanbul, Mersin, Gaziantep, Denizli, Adana… Tüm başkanları halkımıza nefes aldırtacak bu uygulamaya evet dedirtmek için kampanyaya bekliyorum.

Bugünden itibaren müjdelerim artarak devam edecek. Amacım siz Aydınlılara en iyi hizmeti verebilmek. Beni izlemeye devam edin.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir Belediyesi, Özlem Çerçioğlu, Bedava su
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çerçioğlu: Elektrik ve su bedava olmalı
Yorumlar
Haber Yazılımı